Home - Competitie - Scorers

Scorers

Scorers aanstellingen internationale wedstrijden

Scorers aanstellingen internationale wedstrijden

Datum Wedstrijd Veld Format Start Scorer 1 Scorer 2
26-4 Seafarers v Hurricanes Salland 50 overs 12.00 Tiarda Buma  tba
2-5 U17 onderling   50 overs 11.00 Bart Kroesen  tba
3-5 U17 onderling   50 overs 11.00  tba  
4-5 Seafarers v Hurricanes VCC 50 overs 11.00 Lisa Heggelman Bart Kroesen
23-5 Seafarers v Hurricanes VRA 50 overs 11.00 Lisa Heggelman Bart Kroesen
24-5 Seafarers v Hurricanes VRA 50 overs 11.00 Bart Kroesen  tba
1-6 Seafarers v Hurricanes VOC 50 overs 11.00 Lisa Heggelman Nelleke Kaulingfreks
7-6 Netherlands W v DLsU17 VOC T20 18.00 Frank van Lent Steve Tovey
12-6 Nederland v Ierland VOC T20i 17.00 Bart Kroesen Hetty Tovey
13-6 Nederland v Ierland VOC T20i 13.00 Bart Kroesen Hetty Tovey
14-6 Netherlands W/DLsU17 VOC T20 18.00 Tiarda Buma Steve Tovey
16-6 Schotland v Ierland Salland T20i 17.00 1x Schotland Tiarda Buma
17-6 Schotland v Ierland Salland T20i 17.00 1x Schotland Tiarda Buma
19-6 Nederland v Schotland VRA T20i 17.00 1x Schotland Bart Kroesen
20-6 Nederland v Schotland VRA T20i 11.00 1x Schotland Bart Kroesen
20-6 DL U15 v Netherlands W VRA T20 18.00 Bart Kroesen  
22-6 Seafarers v Hurricanes VOC T20 17.00 Frank van Lent Nelleke Kaulingfreks
22-6 DLU15 v Netherlands W Kampong T20 18.00 Tiarda Buma Marik Bijl
27-6 DLU15 v Netherlands W VCC T20 18.00 Steve Tovey  
28-6 Fra /Bel/ Dld/ Ned. A Excelsior T20 13.00 Hetty Tovey Steve Tovey
28-6 Netherlands W/DLsU17 VCC T20 18.00 Steve Tovey  
29-6 Women PNG v UAE VCC T20 16.00 Bart Kroesen Steve Tovey
29-6 Fra /Bel /Dld / Ned. A Excelsior T20 13.00 Lisa Heggelman Hetty Tovey
30-6 Fra / Bel / Dld/ Ned. A Excelsior T20 13.00 Lisa Heggelman Hetty Tovey
2-7 Women Netherl. v Thailand VOC T20 12.00 Bart Kroesen Nelleke Kaulingfreks
2-7 Women PNG v UAE VOC T20 16.00 Bart Kroesen Nelleke Kaulingfreks
3-7 Women UAE v Netherlands VCC T20 12.00 Bart Kroesen Marik Bijl
3-7 Women Thailand v PNG VCC T20 16.00 Bart Kroesen Marik Bijl
5-7 Women UAE v Uganda VCC T20 12.00 Steve Tovey Marik Bijl
5-7 Women Netherl. v Thailand VCC T20 16.00 Steve Tovey Marik Bijl
5-7 Women Scotland v Banglad. VOC T20 12.00 Frank van Lent Bart Kroesen
5-7 Women PNG v Ireland VOC T20 16.00 Frank van Lent Bart Kroesen
7-7 Women Ireland v Thailand Kampong T20 12.00 Hetty Tovey Steve Tovey
7-7 Women Netherlands v UAE Kampong T20 16.00 Hetty Tovey Steve Tovey
7-7 Women Scotland v Uganda VRA T20 12.00 Bart Kroesen tba
7-7 Women Bangladesh v PNG VRA T20 16.00 Bart Kroesen tba
8-7 Women Uganda v Thailand Kampong T20 12.00 Tiarda Buma Hetty Tovey
8-7 Women Netherl. v Banglad. Kampong T20 16.00 Tiarda Buma Hetty Tovey
8-7 Women Scotland v Ireland VRA T20 12.00 tba tba
8-7 Women PNG v UAE VRA T20 16.00 tba tba
9-7 Reserve day   T20 12.00 Bart Kroesen Steve Tovey
10-7 Women Thailand v Scotland Kampong T20 12.00 Bart Kroesen Steve Tovey
10-7 Women UAE v Bangladesh Kampong T20 16.00 Bart Kroesen Steve Tovey
10-7 Women Ireland v Uganda VRA T20 12.00 tba  
10-7 Women Netherlands v PNG VRA T20 16.00 Tiarda Buma  tba
10-7 U17 Excelsior 50 overs 11.00 Lisa Heggelman Steve Tovey
11-7 Reserve day   T20 12.00 Bart Kroesen Steve Tovey
12-7 Women A4 v B3 Kampong T20 12.00 Hetty Tovey Steve Tovey
12-7 Women A3 v B4 Kampong T20 16.00 Hetty Tovey Steve Tovey
12-7 Women B1 v A2 VRA T20 12.00 Bart Kroesen  tba
12-7 Women A1 v B2 VRA T20 16.00 Bart Kroesen Tiarda Buma
13-7 Reserve day   T20 12.00    
14-7 Women 7th VRA T20 12.00 Bart Kroesen Marik Bijl
14-7 Women 5th VRA T20 16.00 Bart Kroesen Marik Bijl
14-7 Women 3rd Kampong T20 12.00 Tiarda Buma Hetty Tovey
4-7 Women final Kampong T20 16.00 Tiarda Buma Hetty Tovey
17-7 U17/U19 (prep. WCQ) VOC 50 overs 11.00 Frank van Lent Bart Kroesen
20-7 Seafarers v Hurricanes Kampong T20 12.00 Nelleke Kaulingfreks Marik Bijl
20-7 Seafarers v Hurricanes Kampong T20 16.00 Nelleke Kaulingfreks Steve Tovey
24-7 Netherl. U17 v Yorks. U17 Salland 50 overs 11.00 Bart Kroesen  tba
25-7 Denm. U17 v Netherl. U17 Salland 50 overs 11.00 Bart Kroesen Rod Lyall
25-7 Yorkshire U17 v ECB Salland 50 overs 11.00 Rod Lyall  tba
26-7 Netherlands U17 v ECB Salland 50 overs 11.00 Bart Kroesen Rod Lyall
26-7 Denm. U17 v Yorksh. U17 Salland 50 overs 11.0r Rod Lyall  tba
26-7 Netherlands W/U17 Kampong T20 18.00 Rod Lyall  tba
27-7 ECB v Denmark U17 Salland 50 overs 11.00  tba  
28-7 U14/U15 v N. Essex VRA 40/50 ov 11.00  tba  
29-7 U14/U15 v N. Essex Kampong 40/50 ov 11.00  tba  
30-7 U14/U15 v N. Essex VCC 40/50 ov 11.00  tba  
2-8 Netherlands W/DLsU17 VOC T20 18.00  tba  
27-8 Oefenwedstrijden   T20    tba  
29-8 Sweden v Czech Rep. Excelsior T20 11.00 Hetty Tovey Steve Tovey
29-8 Sweden v Norway Excelsior T20 16.00 Rod Lyall  tba
29-8 Germany v Cyprus Kampong T20 11.00 Marik Bijl Rod Lyall
29-8 Germany v Denmark Kampong T20 16.00 Rod Lyall  tba
29-8 Austria v Portugal Salland T20 11.00 Rod Lyall  tba
29-8 Austria v France Salland T20 16.00 Rod Lyall  tba
29-8 Italy v Spain VCC T20 11.00 Rod Lyall  tba
29-8 Italy v Jersey VCC T20 16.00 Rod Lyall  tba
29-8 Gibraltar v Guernsey VOC T20 11.00 Frank van Lent Nelleke Kaulingfreks
29-8 Gibraltar v Israel VOC T20 16.00 Frank van Lent Nelleke Kaulingfreks
29-8 Isle of Man v Belgium VRA T20 11.00 Rod Lyall  tba
29-8 Isle of Man v Finland VRA T20 16.00 Rod Lyall tba
30-8 Israel v Guernsey Excelsior T20 11.00 Steve Tovey Rod Lyall
30-8 Israel v Sweden Excelsior T20 16.00 Marik Bijl Rod Lyall
30-8 France v Portugal Kampong T20 11.00 Rod Lyall  tba
30-8 France v Germany Kampong T20 16.00 Rod Lyall tba
30-8 Denmark v Cyprus Salland T20 11.00 Rod Lyall tba
30-8 Denmark v Austria Salland T20 16.00 Rod Lyall tba
30-8 Finland v Belgium VCC T20 11.00 Rod Lyall tba
30-8 Finland v Italy VCC T20 16.00 Rod Lyall tba
30-8 Norway v Czech Rep. VOC T20 11.00 Frank van Lent Nelleke Kaulingfreks
30-8 Norway v Gibraltar VOC T20 16.00 Frank van Lent Nelleke Kaulingfreks
30-8 Jersey v Spain VRA T20 11.00 Rod Lyall  tba
30-8 Jersey v Isle of Man VRA T20 16.00 Rod Lyall tba
31-8 Reserve day   T20 11.00 Steve Tovey Rod Lyall
1-9 Belgium v Italy Excelsior T20 11.00 Steve Tovey Rod Lyall
1-9 Belgium v Jersey Excelsior T20 16.00 Marik Bijl Rod Lyall
1-9 Portugal v Germany Salland T20 11.00 Rod Lyall tba
1-9 Portugal v Denmark Salland T20 16.00 Rod Lyall tba
1-9 Cyprus v Austria Salland T20 11.00 Rod Lyall tba
1-9 Cyprus v France Salland T20 16.00 Rod Lyall tba
1-9 Guernsey v Sweden VCC T20 11.00 Rod Lyall tba
1-9 Guernsey v Norway VCC T20 16.00 Rod Lyall tba
1-9 Spain v Isle of Man VOC T20 11.00 Frank van Lent Nelleke Kaulingfreks
1-9 Spain v Finland VOC T20 16.00 Frank van Lent Nelleke Kaulingfreks
1-9 Czech Rep. v Gibraltar VRA T20 11.00 Hetty Tovey Rod Lyall
1-9 Czech Rep. v Israel VRA T20 16.00 Hetty Tovey Rod Lyall
2-9 Finland v Jersey Excelsior T20 11.00 Steve Tovey Rod Lyall
2-9 Austria v Germany Salland T20 11.00 Marik Bijl Rod Lyall
2-9 Cyprus v Portugal Salland T20 16.00 Rod Lyall tba
2-9 Denmark v France Salland T20 11.00 Rod Lyall tba
2-9 Gibraltar v Sweden VCC T20 16.00 Rod Lyall tba
2-9 Czech Rep. v Guernsey VCC T20 11.00 Hetty Tovey tba
2-9 Italy v Isle of Man VOC T20 11.00 Frank van Lent Nelleke Kaulingfreks
2-9 Belgium v Spain VOC T20 16.00 Frank van Lent Nelleke Kaulingfreks
2-9 Norway v Israel VRA T20 11.00 Rod Lyall  tba
3-9 Reserve day   T20 11.00 Rod Lyall tba

Datum Wedstrijd Veld Format Start Scorer 1 Scorer 2
 za 15/4 KNCB XI vs België VRA 50 overs 11:00 Rod Lyall Frank van Lent
za 23/4 KNCB XI vs België TBC 50 overs 11:00 Rod Lyall  
wo 17/5 Seafarers vs Hurricanes VOC 50 overs 11:00 Lisa Heggelman WP Boers
di 30/5 Hurricanes vs Seafarers Salland CC 50 overs 12:00 Bart Kroesen  
wo 31/5 Hurricanes vs Seafarers Salland CC 50 overs 11:00 Bart Kroesen  
wo 7/6 KNCB XI vs Germany Salland CC 50 overs 11:00 Bart Kroesen  
wo 7/6 KNCB XI vs Norway Salland CC 50 overs 11:00 WP Boers  
Vr 9/6 Frankrijk – Duitsland VCC 50 overs 11:00 Frank van Lent Eugenie van Leeuwen
Vr 9/6 België – Zweden Kampong 50 overs 11:00 David Hall WP Boers
vr 9/6 Oostenrijk – Noorwegen VOC 50 overs 11:00 Horst Rommelman Nelleke Kaulingfreks
zat 10/6 België – Noorwegen VCC 50 overs 11:00 David Hall Nelleke Kaulingfreks
zat 10/6 Duitsland – Oostenrijk Kampong 50 overs 11:00 Adnan A. Khaliq Horst Rommelman
zat 10/6 Zweden – Frankrijk VOC 50 overs 11:00 TBC Frank van Lent
zon 11/6   Reserve 50 overs 11:00    
ma 12/6 België – Frankrijk Excelsior’20 50 overs 11:00 David Hall Frank van Lent
ma 12/6 Noorwegen – Duitsland VOC 50 overs 11:00 Nelleke Kaulingfreks Eugenie van Leeuwen
ma 12/6 Zweden – Oostenrijk VRA 50 overs 11:00 Horst Rommelman WP Boers
di 13/6 Oostenrijk – België Excelsior’20 50 overs 11:00 Eugenie van Leeuwen WP Boers
di 13/6 Duitsland – Zweden VCC 50 overs 11:00 Horst Rommelman David Hall
di 13/6 Noorwegen – Frankrijk VRA 50 overs 11:00 Adnan Adil Khaliq Frank van Lent
wo 14/6   Reserve 50 overs 11:00    
do 15/6 Zweden – Noorwegen Excelsior’20 50 overs 11:00 Adnan Adil Khaliq Hetty Reijmer
do 15/6 Frankrijk – Oostenrijk VCC 50 overs 11:00 Frank van Lent Horst Rommelman
do 15/6 België – Duitsland VOC 50 overs 11:00 David Hall Eugenie van Leeuwen
vr 16/6   Reserve 50 overs 11:00    
di 20/6 Nederland – Zimbabwe VRA 50 overs 11:00 Hetty Reijmer WP Boers
do 22/6 Nederland – Zimbabwe VRA 50 overs 11:00 Rod Lyall WP Boers
za 24/6 Nederland – Zimbabwe VCC 50 overs 11:00 Hetty Reijmer WP Boers
ma 10/7 Nederland – VAE VRA 50 overs 11:00 Hetty Reijmer Bart Kroesen
wo 12/7 Nederland – VAE VCC 50 overs 11:00 Hetty Reijmer Bart Kroesen
do 13/7 Nederland – VAE VCC 50 overs 11:00 WP Boers Bart Kroesen
 di 18/7 U19 vs Denmark U19 VOC 50 overs 11:00 Frank van Lent Nelleke Kaulingfreks
wo 19/7 U19 vs Denmark U19 VOC 50 overs 11:00 WP Boers Bart Kroesen
vr 21/7 U19 vs Denmark U19 VCC 50 overs 11:00 Hetty Reijmer Steve Tovey
vr 21/7 Continental T20 Excelsior’20 T20 2x   Nelleke Kaulingfreks Bart Kroesen
vr 21/7 Continental T20 Hermes DVS T20 2x      
zat 22/7 Continental T20 Excelsior’20 T20 2x   Nelleke Kaulingfreks Bart Kroesen
zat 22/7 Continental T20 Hermes DVS T20 2x      
ma 24/7  U15 EK Kampong 50 overs 11:00 Tiarda Buma  
ma 24/7  U15 EK Salland CC 50 overs 11:00 WP Boers Hetty Reijmer
di 25/7  U15 EK Kampong 50 overs 11:00 WP Boers  
di 25/7  U15 EK Salland CC 50 overs 11:00 Hetty Reijmer  
wo 26/7  U15 EK Reserve 50 overs 11:00    
do 27/7  U15 EK Kampong 50 overs 11:00  Hetty Reijmer  
do 27/7  U15 EK Salland CC 50 overs 11:00 WP Boers  
vr 28/7  U15 EK Salland CC 50 overs 11:00 Hetty Reijmer  
vr 28/7  U15 EK Salland CC 50 overs 11:00 WP Boers  
zat 5/8 KNCB XI vs Denmark VRA 50 overs 12:00 Lisa Heggelman Bart Kroesen
di 8/8 Seafarers vs Hurricanes Kampong 3-daagse 11:00 Lisa Heggelman Nelleke Kaulingfreks
wo 9/8 Seafarers vs Hurricanes Kampong 3-daagse 11:00 Lisa Heggelman Nelleke Kaulingfreks
do 10/8 Seafarers vs Hurricanes Kampong 3-daagse 11:00 Lisa Heggelman Nelleke Kaulingfreks

Datum Wedstrijd Veld Format Begin Scorer 1 Scorer 2
za 16/4 KNCB XI vs België Sparta 40 overs 13:00 Hetty Reijmer Steve Tovey
za 30/4 Nederland A vs Jersey VRA 50 overs 12:00 Marik Bijl  
zo 1/5 Nederland A vs Jersey VRA 50 overs 11:00 David Schinkel  Rod Lyall
do 5/5 Dames regionaal VCC 50 overs 11:00 WP Boers  
wo 18/5 Seafarers vs Hurricanes Salland 50 overs 12:00 David Woutersen WP Boers
zo 22/5 Dames regionaal Salland 50 overs 11:00  Tiarda Buma  
ma 30/5 Seafarers vs Hurricanes VRA 50 overs 11:00 WP Boers Lisa Heggelman
di 31/5 Seafarers vs Hurricanes VRA 50 overs 11:00 WP Boers Lisa Heggelman
di 21/6 KNCB XI vs Denemarken VOC 50 overs 11:00 Bart Kroesen Lisa Heggelman
wo 22/6 KNCB XI vs Denemarken VOC 50 overs 11:00 Bart Kroesen Lisa Heggelman
do 23/6 KNCB XI vs Denemarken VCC 20 overs 15:00 Lisa Heggelman  Nelleke Kaulingfreks
vr 24/6 Continental T20 Excelsior’20 2x T20 11:00 Nelleke Kaulingfreks Denemarken
vr 24/6 Continental T20 Hermes DVS 2x T20 11:00 Hetty Reijmer Frankrijk
vr 24/6 Continental T20 Hermes DVS 2x T20 11:00 WP Boers Duitsland
zat 25/6 Continental T20 Excelsior’20 2x T20 10:30 Lisa Heggelman Nederland A
zat 25/6 Continental T20 Excelsior’20 2x T20 10:30 Bart Kroesen Pakistan XI
zat 25/6 Continental T20 Hermes DVS 2x T20 10:30 WP Boers  Duitsland
zon 3/7 Mini Pro Hermes DVS 40 overs  11:00    
zon 10/7 Dames regionaal Salland CC 50 overs 12:00 Tiarda Buma  
ma 11/7 Mini Pro Kampong 40 overs 11:00 WP Boers  
wo 13/7 Mini Pro Kampong 40 overs 11:00 WP Boers  
vr 15/7 Mini Pro Salland CC 40 overs 11:00    
di 19/7 Heren onderling VRA 3 daags 11:00 WP Boers  
wo 20/7 Heren onderling VRA 3 daags 11:00 WP Boers Tiarda Buma
do 21/7 Heren onderling VRA 3 daags 11:00 WP Boers Tiarda Buma
di 12/7 U19 vs Denemarken U19 Salland CC 50 overs 11:00    
wo 13/7 U19 vs Denemarken U19 Salland CC 50 overs 11:00    
do 14/7 U19 vs Denemarken U19 Salland CC 50 overs 11:00    
do 21/7 U17 vs Denemarken U17 Salland CC 50 overs 11:00  Frank van Lent Bart Kroesen
23/7 – 30/7 ICC Europe U19 div 2 Excelsior’20
Kampong
VOC
50 overs 11:00 Hetty Reijmer & Nelleke Kaulingfreks
Steve Tovey & TBC
 Frank van Lent
WP Boers
29/7 Nederlands vs Afghanistan VCC 4 daagse 11:00 Ruud Onstein  Hetty Reijmer
30/7 Nederlands vs Afghanistan VCC 4 daagse 11:00 Ruud Onstein  Hetty Reijmer
31/7 Nederlands vs Afghanistan VCC 4 daagse 11:00 Ruud Onstein  Hetty Reijmer
1/8 Nederlands vs Afghanistan VCC 4 daagse 11:00 Ruud Onstein  Hetty Reijmer
zat 30/7 Dames regionaal Kampong 50 overs 11:00 Tiarda Buma WP Boers
ma 8/8 Nederland vs MCC VOC 50 overs 11:00 Hetty Reijmer  Lisa Heggelman
ma 8/8 U19 vs Italië Kampong 50 overs 11:00 Bart Kroesen WP Boers
di 9/8 Italië vs MCC VOC 50 overs 11:00 Hetty Reijmer  Nelleke Kaulingfreks
wo 10/8 Nederland vs MCC Salland CC 50 overs 11:00    
do 11/8 U19 vs Italië Kampong 50 overs 11:00 Bart Kroesen  WP Boers
vr 12/8 KNCB XI vs Italië VOC 50 overs 11:00 Nelleke Kaulingfreks  Tiarda Buma
zat 13/8 Nederland vs Nepal VRA 50 overs 11:00 Marik Bijl  Hetty Reijmer
zon 14/8 Nederland vs Nepal (reserve) VRA (reserve) (reserve) Marik Bijl  Hetty Reijmer
ma 15/8 Nederland vs Nepal VRA 50 overs 11:00 Marik Bijl  Bart Kroesen
di 16/8 Nederland vs Nepal (reserve) VRA (reserve) (reserve) Marik Bijl  Bart Kroesen
za 27/8 Dames regionaal VOC 50 overs 11:00 Marik Bijl  
za 27/8 Dames regionaal Excelsior’20 50 overs 11:00 Tiarda Buma  
di 30/8 Nederland A vs South Wales VCC 40 overs 11:00 Bart Kroesen  WP Boers
wo 31/8 Nederland A vs South Wales VCC 40 overs 11:00 Bart Kroesen  WP Boers
zat 3/9 Dames regionaal TBC 50 overs 11:00    
zat 3/9 Dames regionaal TBC 50 overs 11:00 Tiarda Buma  

Datum Wedstrijd Veld Format Start Scorer 1 Scorer 2
02.05 Seafarers v Frankrijk
Hurricanes v Frankrijk
Kampong T20 11:00
16:00
WP Boers Frankrijk
Judith v/d Wenden
04.05 Dutch Lions U18 v Frankrijk VCC 50 overs 11:00 Jules van Oers Frankrijk
05.05 Nederland A v Frankrijk Kampong T20 15:30 Jules van Oers Frankrijk
06.05 Nederland U19 v Frankrijk Kampong T20 11:00 Rod Lyall Frankrijk
07.05 Young Seafarers v Young Hurricanes Excelsior 50 overs 11:00 Nelleke Kaulingfreks Marik Bijl
11.05 Seafarers vs VOC T20 2x 11:00 & 16:00 Nelleke Kaulingfreks Judith vd Wenden
11.05 Hurricanes vs VRA T20 2x 11:00 & 16:00 Rod Lyall
WP Boers
David Woutersen
12.05 Seafarers vs H VCC T20 2x 10:30 & 14:30 Judith vd Wenden TBC
12.05 Hurricanes vs VRA T20 2x 11:00 & 16:00 Debby vd Werf TBC
2.06 Seafarers vs Hurricanes VCC T20 2x 11:00 & 15:30 Rod Lyall
Dave Hardy
Debby vd Werf
WP Boers
3.06 Hurricanes vs Seafarers Salland T20 2x 12:00 & 16:00 Bart Kroesen
Bart Kroesen
WP Boers
WP Boers
16 – 19.06 Nederland vs PNG VRA 4 daagse 11:00 Ruud Onstein Rod Lyall
22.06 Nederland vs PNG VOC WCLC 11:00 Ruud Onstein Hetty Reijmer
24.06 Nederland vs PNG VRA WCLC 11:00 Ruud Onstein Judith vd Wenden
24.06 Nederland U18 v ECB Deaf VCC 50 overs 11:00 Richard Hill (ECB) Bart Kroesen
25.06 Nederland U18 v ECB Deaf VCC 20 overs 14:00 Richard Hill (ECB) Bart Kroesen
26.06 Continental T20 Excelsior T20 11:00
16:00
Jaap Krulder (NL A)
Judith v/d Wenden(Den)
Lisa Heggelman (stat)
Bart Kroesen (France)
Richard Hill (ECB)
27.06 Continental T20 Excelsior T20 11:00
16:00
Jaap Krulder (NL A)
Judith v/d Wenden(Den)
Lisa Heggelman (stat)
Bart Kroesen (France)
Richard Hill (ECB)
30.06 Twenty20I VRA T20 17:00 Debby vd Werf Hetty Reijmer
01.07 Twenty20I VRA T20 17:00 Debby vd Werf Bart Kroesen
02.07 Twenty20I VOC T20 17:00 Marik Bijl Lisa Heggelman
03.07 Twenty20I VOC T20 17:00 Hetty Reijmer Nelleke Kaulingfreks
14.07 Nederland A v Free Foresters Salland 50 overs 11:00 Hetty Reijmer Steve Tovey
16.07 Nederland A v Free Foresters Excelsior’20 50 overs 11:00 Hetty Reijmer Nelleke Kaulingfreks
21.07 Dutch Lions U19 v Denemarken Salland 50 overs 11:00 Hetty Reijmer Bart Kroesen 
21.07 Dutch Lions U15 v Denemarken Salland 50 overs 11:00 Steve Tovey Debby vd Werf
22.07 Dutch Lions U19 v Denemarken Salland 50 overs 11:00 Hetty Reijmer Bart Kroesen 
22.07 utch Lions U15 v Denemarken Salland 50 overs 11:00 Steve Tovey  
23.07 Dutch Lions U19 v Denemarken Salland T20 11:00
15:30
Hetty Reijmer  Bart Kroesen
23.07 Dutch Lions U15 v Denemarken Salland T20 11:00
15:30
Steve Tovey  
01.08 Nederland Dames U17 v Denemarken Dames Salland TBC 10:00 Anja Lauvenberg Jules van Oers 
02.08 Nederland Dames U17 v DuitslandDames Salland TBC 10:00 Anja Lauvenberg Jules van Oers 
04.08 Nederland U17 vs Schotland U17 Kampong 50 overs 11:00 Bart Kroesen (CricHQ) Nelleke Kaulingfreks
05.08 Nederland U17 vs Schotland U17 Kampong 50 overs 11:00 Bart Kroesen (CricHQ) Nelleke Kaulingfreks
06.08 Nederland U17 vs Schotland U17 Kampong 2x T20 10:30 & 14:45 Bart Kroesen (CricHQ) Jules van Oers
07.08 Pakistan Ambassadors Cup VCC 40 overs 13:00 Nelleke Kaulingfreks WP Boers
25.08 Nederland U19 v Gibraltar Kampong 50 overs 11:00  Steve Tovey Hetty Reijmer
26.08 Nederland U19 v Gibraltar Kampong 50 overs 11:00  Steve Tovey Hetty Reijmer
27.08 Nederland U19 v Gibraltar Kampong T20 11:00
15:30
 Steve Tovey Hetty Reijmer
31.08 Nederland U19 v Vanuatu Kampong 50 overs 11:00 Marik Bijl Bart Kroesen
02.09 Nederland U19 v Vanuatu VOC 50 overs 11:00 Frank van Lent Bart Kroesen
03.09 Nederland U19 v Vanuatu VOC 50 overs 11:00 Bart Kroesen  WP Boers
08-11 sep Nederland v Schotland VCC 4 daagse 11:00 Ruud Onstein Chris Schinkel
14.09 Nederland v Schotland VRA 50 overs 11:00 Ruud Onstein Hetty Reijmer
16.09 Nederland v Schotland VRA 50 overs 11:00 Ruud Onstein Lisa Heggelman

Gekwalificeerde scorers

Gekwalificeerde scorers

Level 3
Rod Lyall 2012
Level 2
Marik Bijl 2012
Lisa Heggelman 2012
Jaap Krulder 2012
Hetty Reijmer-Steens 2012
Level 1A
Tiarda Buma 2013
Nelleke Kaulingfreks 2013
Judith van der Wenden 2013
Debby van der Werf 2013
Level 1
Arnoud Bernelot Moens 2013
Marije Bernelot Moens-de Vries 2013
Simon Bijl 2011
WP Boers 2015
Mieke Boogaartz-van Erk 2013
John Dillam 2011
Eric Ebeli 2013
Jacob Eikelenboom 2012
Ingrid van der Elst 2014
Gerard de Graaff 2018
Nicolette de Haas 2018
Dave Hardy 2012
Jan Hilhorst 2016
Georg Kamerbeek 2016
Bart Kroesen 2014
Roelof Kruijshoop 2011
Caroline de Lange 2013
Wim de Lange 2013
Anja Lauvenberg 2012
Claudia de Leede 2011
Frank van Lent 2013
Freddy Machiavello 2013
Jules van Oers 2013
Karyn Pattiselanno 2013
Vinay Pilaka 2018
Patrick Postma 2016
Keshav Ranjan 2012
Michelle Richelle 2011
Timo Roos 2014
Mieke Schaap 2015
Chris Schinkel 2013
David Schinkel 2013
Carl Schultz 2011
Ajit Skanda 2012
Arjan Smelt 2013
Annefleure Snoek 2012
Lidia Spin-Moret 2018
Willem Stokkers 2016
Kalyanasunderam Subramanian 2012
Steve Tovey 2011
Sarissa van der Velden 2016
Karine Veldhuis 2018
Map Wiegers 2013
Marije de Wijs 2012
David Woutersen 2012

Erkende scorers

Erkende scorers

Brandy Auld
Karin Beaumont VOC
Lau van Everdingen VOC
Mies van Everdingen VOC
Merel Faassen VOC
Debbie Geurse HBS
Teun Jansen Schoonhoven VRA
Roy Jiawon Dosti CC
EP Knupfer ACC
Eugenie van Leeuwen Ajax
Tobias Maessen VRA
Rachel Mathieson Quick Haag
Hans Schiferli Quick Haag
Radjiv Seetal Dosti CC
Roos Sillevis Quick Haag
Marjon van Troost Excelsior
Leon Turmaine VRA
Krijn Vrolijk Quick Haag