Home - Laatste nieuws - Selecties deelnemende landen WWT20Q

Selecties deelnemende landen WWT20Q

De selecties van de acht deelnemende landen aan de ICC Women’s World T20 Qualifier zijn:

BANGLADESH – Salma Khatun (captain); Ayasha Rahman; Fahima Khatun; Fargana Hoque Pinky; Jahanara Alam; Khadiza-Tul Kubra; Lily Rani Biswas; Nahida Akter; Nigar Sultana Joty; Rumana Ahmed; Panna Ghosh; Shamima Sultana (wicketkeeper); Sanjida Islam and Sarmin Sultana.
Anju Jain (coach)

IRELAND – Laura Delany (captain); Kim Garth; Cecelia Joyce; Isobel Joyce; Shauna Kavanagh; Gaby Lewis; Lara Maritz; Ciara Metcalfe; Cara Murray; Lucy O’Reilly; Eimear Richardson; Clare Shillington; Rebecca Stokell and Mary Waldron (wicketkeeper).
Aaron Hamilton (coach)

NETHERLANDS – Heather Siegers (captain); Cher van Slobbe; Esther Corder; Caroline de Fouw; Babette de Leede (wicketkeeper); Denise Hannema; Sterre Kalis; Lisa Klokgieters; Mariska Kornet; Juliet Post; Annemijn Thomson; Robine Rijke; Silver Siegers and Jolien van Vliet.
Sean Trouw (coach)

P.N.G. – Pauke Siaka (captain); Natasha Ambol; Vicky Ara’a; Kaia Arua; Helen Buruka (wicketkeeper); Veru Kila Frank; Sibona Jimmy; Kopi John; Ravini Oa; Tanya Ruma; Brenda Tau (wicketkeeper); Mairi Tom; Isabel Toua and Naoani Vare.
Rarua Dikana (coach)

SCOTLAND – Abbi Aitken (captain); Sarah Bryce (wicketkeeper); Priyanaz Chatterji; Becky Glen; Laura Grant; Lorna Jack (wicketeeper); Abtaha Maqsood; Katie McGill; Jess Mills; Hannah Rainey; Rachel Scholes; Ellen Watson (wicketkeeper) and Ruth Willis.
Steve Knox (coach)

THAILAND – Sornnarin Tippoch (captain); Nattaya Boochatham; Naruemol Chaiwai; Natthakan Chantham; Onnicha Khamchomphu; Rosenanee Kanoh; Nannapat Koncharonkai; Suleeporn Laomi; Wongpaka Liengprasert; Rattanaporn Padunglerd; Srinitra Saengsakaorat; Sainamin Saenya; Chanida Sutthiruang and Arriya Yenyueak.
Janak Gamage (coach)

UGANDA – Kevin Awino (captain, wicketkeeper); Joyce Mary Apio; Consylate Aweko; Getrude Candiru; Siadat Kemigisha; Janet Mbabazi; Rita Musamali; Frankline Najjumba; Immaculate Nakisuuyi; Mary Nalule; Prico Nakitende; Stephanie Nampiina; Carol Namugenyi and Rachael Ntono.
Francis Ngede (coach)

U.A.E. – Humaira Tasneem (captain); Chamani Senevirathne; Chaya Mughal; Esha Oza; Heena Hotchandani; Ishni Senavirathna; Judit  Cleetus (Wicketkeeper); Kavisha Kumari; Namita Dsouza; Neha Sharma; Nisha Ali; Roopa Nagaraj; Subha Srinivasan and Udeni  Kuruppuarachchi.
Sockalingam Vairamoorthy (coach)

Comments via Facebook

comments

Check Also

T20’s Seafarers en Hurricanes op Kampong

De teams van de Seafareres en Hurricanes spelen komende vrijdag 20 juli op Kampong twee …

Bangladesh wint WWT20Q / Bangladesh wins WWT20Q

Het nationale damesteam van Bangladesh heeft zaterdag op Kampong het ICC Women’s World T20 kwalificatietoernooi …

VCC wint Flamingo Junioren Toernooi U19

Met overmacht won VCC op vrijdag 13 juli de finale van het traditionele Flamingo Junioren …

Tweede fase Topklasse T20 zaterdag 14 juli

De KNCB heeft het definitieve programma van de tweede fase in de Topklasse Twenty20 competitie …