Home - Oranje - Dutch Lions - Selecties Dutch Lions zomer 2017

Selecties Dutch Lions zomer 2017

Onlangs heeft de Dutch Lions commissie de selecties voor de teams die in de zomer van 2017 internationale wedstrijden spelen bekendgemaakt.

Voor de U17 is vooralsnog een groep van negen spelers aangewezen: uit een groep van tien anderen, die de kans krijgen zich via de competitie te bewijzen, zullen medio juni nog vier spelers worden geselecteerd.

Alle spelers, hun ouders en de betreffende verenigingen zijn geïnformeerd.

De selecties zijn:

Dutch Lions U12

Tazeem Chaudry Ali (UK)

Aryan Ashraf (Quick H)

Udit Nashier (VRA)

Jelte van Troost (Excelsior’20)

Jack Kitchiner (R&W)

Martijn Scholte (HBS)

Ibaad Zaidi (ACC)

Tobias Nota (VCC)

Patryk Yadava (Ajax)

Jens Blankestijn (Excelsior’20)

Jasper Jonker (Bloemendaal)

George van Aalst (VCC)

Teun Leyer (R&W)

Joris ten Dam (Quick H)

Tour: Royal Hospital School Festival – Engeland, 26 juli – 5 augustus

Dutch Lions U13

Tazeem Chaudry Ali (UK)

Aryan Ashraf (Quick H)

Udit Nashier (VRA)

Omkar Mandem (Kampong)

Siebe van Wingerden (VOC)

Pranay Shetty (VCC)

Tanay Shetty (VCC)

Mees van Vliet (ACC)

Tanveer Khawaja (VCC)

Sebo Hammer (HCC)

Pierre Jacod (Kampong)

Kaelan Albada Jelgersma (R&W)

Dietmar Hennop (HCC)

 

Tour : Kent en Essex – Engeland,  22 juli – 29 juli

Dutch Lions U15

Shariz Ahmed (Groen&Wit)

Debrup Dasgupta (VRA)

Aryan Dutt (VCC)

Alexander de Graaff (R&W)

Arnav Jain (R&W)

Aryaan Kumar (VRA)

Stef Kunst (Hermes DVS)

Jamieson Mulready (ACC)

Shirase Rasool (ACC)

Vikramjit Singh (VRA)

Govert Trappenburg (Quick H)

Stan van Troost (Excelsior’20)

Ammar Zaidi (ACC)

Dietmar Hennop (HCC, alleen Husum)

Tours (2): Husum – Duitsland, 17–21 juli; Euro Challenge – NL, 24–28 juli

Dutch Lions U17

De 9 spelers die nu geselecteerd zijn voor het U17 team:
Ratha Alphonse (Kampong)

Philippe Boissevain (HCC)

Nehaan Gigani (VCC)

Boris Gorlee (HCC)

Bas de Leede (VCC)

Sebastiaan van Lent (VOC)

Alyan Razzaqi (VCC)

Navjit Singh (HBS)

Vikramjit Singh (VRA)

De selectie van de overige 4 spelers volgt medio juni. De groep van de hieronder genoemde 10 overgebleven spelers kunnen zich in de competitie bewijzen:
Jan Willem Damhuis (HCC)

Olivier Elenbaas (Hermes DVS)

Arnav Jain (Rood en Wit)

Luuk Kroesen (Excelsior’20)

Salman Mirza (VRA)

Shirase Rasool (ACC)

Remko Saraber (Kampong)

Safraaz Sardha (Rood en Wit)

Felix Vecchi (HCC)

Sean Walsh (ACC)

Tour: London Schools Cricket Festival + Ampleforth College, 12 – 19 augustus

 

Comments via Facebook

comments

Check Also

Bedrijfscricketkampioenschap 2017

De strijd om het bedrijfscricket kampioenschap spitst zich ook dit seizoen weer toe op de …

Talent-selectiedag zondag 17 september

Op de velden van Voorburg Cricket Club vindt op zondag 17 september de derde editie …

Vier debutanten in I-Cup team

In het I-Cup duel met Ierland, waarvan vandaag (dinsdag 15/8) de eerste dag begint op …

Sparta kampioen Hoofdklasse

Door een zege op HCC 2 is Sparta op zondag 13 augustus gekroond tot kampioen …