Home - Competitie - Wedstrijdprogramma Flamingo Indoor Toernooi 2017

Wedstrijdprogramma Flamingo Indoor Toernooi 2017

Programma Flamingo U11 Indoor Toernooi 2017

Kosten deelname: € 60 per toernooi per team. 

 Schiedam, Margriethal, 12 maart, 9-13 uur

Deelnemers: Excelsior, VOC 1, VCC 1, VCC 2

Wedstrijdschema:

Ronde Veld 1 Veld 2
I VCC 2-VCC 1 2-0 VOC 1-Excelsior 0-2
II VOC 1-VCC 2 0-2 Excelsior-VCC 1 0-2
III VCC 2-Excelsior 2-0 VCC 1-VOC 1 2-0
IV Nrs 1-2 VCC1-VCC 2  0-2 Nrs 3-4  VOC-Excelsior 0-2
VCC 2 wint het toernooi

Amsterdam, Sporthallen Zuid, 12 maart, 10-14 uur

Deelnemers: Qui Vive,  Kampong, VRA 1, ACC

Wedstrijdschema:

Ronde Veld 1 Veld 2
I Kampong-VRA 1 2-0 Qui Vive-ACC  0-2
II Qui Vive-Kampong  0-2 VRA 1-ACC 2-0
III Kampong-ACC 2-0 VRA 1-Qui Vive  0-2
IV Nrs 1-2 Kampong-VRA 2-0 3-4 ACC-Qui Vive 2-0
Kampong wint het toernooi

Den Haag (Ypenburg), Sporthal Piet Vink, 26 maart, 10-13 uur

Deelnemers: VCC 3, VOC 2, VRA 2, Quick 1

Wedstrijdschema:

Ronde Veld 1 Veld 2
I VCC 3 – Quick 1 VOC 2 – VRA 2
II VCC 3 – VOC 2 Quick 1 – VRA 2
III VCC 3 – VRA 2 VOC 2 – Quick 1
IV Nrs 1-2 Nrs 3-4

Haarlem, Kennemer Sport Center, 2 april, 9-13 uur

Deelnemers: Qui Vive 2, Dutch Lionesses U11, RW, Bloemendaal

Wedstrijdschema:

Ronde Veld 1 Veld 2
I RW – Bloemendaal Qui Vive 2 – Dutch Lionesses 2-0
II Qui Vive 2 – RW 2-0 Bloemendaal – Dutch Lionesses
III Dutch Lionesses  – RW Bloemendaal – Qui Vive 2 0-2
IV Nrs 1-2 Nrs 3-4

Den Haag (Ypenburg), Sporthal Piet Vink, 9 april, 9-13 uur

Deelnemers: Mop, Quick 2, HCC, HBS

Wedstrijdschema:

Ronde Veld 1 Veld 2
I HCC-Quick 2 2-0 HBS-Mop 2-0
II HBS-HCC 0-2 Mop-Quick 2 0-2
III HCC-Mop 2-0 Quick 2-HBS 0-2
IV Nrs 1-2 HCC-HBS 2-0 Nrs 3-4 Quick-Mop 2-0
HCC wint het toernooi

Programma Flamingo U13 Indoor Competitie 2017

Kosten deelname: Inschrijving deelname geldt voor de gehele duur van de indoor competitie, per leeftijdscategorie per team: € 180

Poule-indelingen: 6 teams per poule

Let Op: Inhalen of verschuiven niet mogelijk

Uitslagen dienen uiterlijk dinsdag volgend op de wedstrijd gestuurd te worden naar de competitieleider: marike.dickmann@kncb.nl.

U13 Indoor Competities

Alle uitslagen dienen uiterlijk 12 april doorgegeven te zijn aan de competitieleider, marike.dickmann@kncb.nl. Zonder uitslagen kan geen aanspraak worden gemaakt op een finale plaats.

Poule A: Excelsior 1, VOC, Hermes, HBS, HCC 1, Olympia

Poule B:  Qui Vive, Kampong, VCC, Excelsior 2, RW, ACC

Lokatie, data en indelingen

Datum Locatie Tijd Poule
19 maart Margriethal, Schiedam 9-13 uur A
26 maart Sporthal Leidschenveen, Den Haag 9-13 uur A
2 april Margriethal, Schiedam 9-13 uur A
9 april Sporthal Leidschenveen, Den Haag 9-13 uur A
5 maart Kennemer Sport Center, Haarlem 9-13 uur B
9 maart Bankrashal, Amstelveen 9-12.30 uur B
2 april Bankrashal, Amstelveen 9-12.30 uur B
9 april Sporthal De Veur, Zoetermeer 9-13 uur B
23 april Kennemer Sport Center, Haarlem 9-13 uur Nrs 1-2 A-B FINALE


Wedstrijdprogramma U13 Poule A:

19 maart, Margriethal HBS en HCC 1 vrij Olympia-Excelsior 1 0-2 VOC-Hermes 2-0
Olympia- VOC 2-0 Excelsior 1-Hermes 2-0
Olympia-Hermes 0-2 Excelsior 1- VOC 0-2
Excelsior 1-Olympia 0-2 Hermes- VOC 2-0
26 maart, Sporthal Leidschenveen Excelsior 1 en VOC vrij Olympia-HCC 1 0-2 Hermes-HBS 2-0
Hermes –Olympia 2-0 HBS- HCC 1 0-2
Hermes- HCC 1 2-0 Olympia- HBS 0-2
HCC 1 –Olympia 2-0 HBS – Hermes 0-2
2 april, Margriethal Olympia en Hermes vrij Excelsior 1- HBS 2-0 VOC- HCC 1 2-0
Excelsior 1- HCC 1 2-0 VOC- HBS 0-2
HBS –Excelsior 1 2-0 HCC 1 -VOC 0-2
HCC 1 –Excelsior 1 0-2 HBS -VOC 2-0
9 april, Sporthal Leidschenveen Alle teams spelen VOC-Olympia 2-0 HCC 1- Hermes 2-0
HBS –Olympia 2-0 Hermes – Excelsior 1 2-0
HBS-HCC 1 0-2 VOC –Excelsior 1 0-2

Alle uitslagen dienen uiterlijk 12 april doorgegeven te zijn aan de competitieleider, marike.dickmann@kncb.nl. Zonder uitslagen kan geen aanspraak worden gemaakt op een finale plaats.

Team Aantal wedstrijden gespeeld Punten
Olympia  10  4
Excelsior  10  12
Hermes  10  16
VOC  10  10
HCC 1  10  8
HBS  10  10


Wedstrijdprogramma U13 Poule B:

5 maart, Kennemer Sport Center Excelsior 2 en Kampong vrij RW-VCC 0-2 Qui Vive-ACC 0-2
RW- Qui Vive 2-0 VCC- ACC 2-0
RW- ACC 0-2 VCC- Qui Vive 2-0
VCC -RW 2-0 ACC -Qui Vive 2-0
19 maart, Bankrashal VCC  en Qui Vive vrij RW-Kampong 0-2 ACC-Excelsior 2 2-0
ACC -RW 0-2 Excelsior 2- Kampong 0-2
ACC- Kampong 0-2 RW- Excelsior 2 2-0
Kampong -RW 2-0 Excelsior 2-ACC 0-2
2 april, Bankrashal RW en ACC vrij VCC- Excelsior 2 2-0 Qui Vive- Kampong 0-2
VCC- Kampong 0-2 Qui Vive- Excelsior 2  0-2
Excelsior 2- VCC 0-2 Kampong-Qui Vive 2-0
Kampong – VCC 2-0 Excelsior 2- Qui Vive 2-0
9 april, Sporthal De Veur Alle teams spelen Excelsior 2- Kampong 0-2 Qui Vive -VCC 0-2
Excelsior 2-RW 0-2 ACC -VCC 2-0
Qui Vive -RW 0-2  Kampong-ACC 0-2

Alle uitslagen dienen uiterlijk 12 april doorgegeven te zijn aan de competitieleider, marike.dickmann@kncb.nl. Zonder uitslagen kan geen aanspraak worden gemaakt op een finale plaats.

Team Aantal wedstrijden gespeeld Punten
RW 10 10
VCC 10 14
Qui Vive 10 0
Excelsior 10 4
Kampong 10 18
 ACC 10 14

Wedstrijdprogramma U13-15 Indoor Competitie 2017

Kosten deelname: Inschrijving deelname geldt voor de gehele duur van de indoor competitie, per leeftijdscategorie per team: € 180

Poule-indelingen: 6 teams

Let Op: Inhalen of verschuiven niet mogelijk

Uitslagen dienen uiterlijk dinsdag volgend op de wedstrijd gestuurd te worden naar de competitieleider: marike.dickmann@kncb.nl.

Alle uitslagen dienen uiterlijk 12 april doorgegeven te zijn aan de competitieleider, marike.dickmann@kncb.nl. Zonder uitslagen kan geen aanspraak worden gemaakt op een finale plaats.

U13 / U15 Indoor Competitie

Mop , Salland, Kampong, Olympia, HCC 2, Dutch Lionesses

Lokatie, data en indelingen

5 maart Kennemer Sport Center, Haarlem 13-17 uur
19 maart Bankrashal, Amstelveen 12.30-16 uur
2 april Bankrashal, Amstelveen 12.30-16 uur
9 april Sporthal De Veur, Zoetermeer 13-17 uur
23 april Kennemer Sportcenter, Haarlem 9-13 uur Nrs 1-2-3 FINALE
Wedstrijdprogramma U13-U15:

5 maart, Kennemer Sport Center Mop, Olympia vrij Salland-DL’s 2-0 HCC 2-Kampong 0-2
Salland- HCC 2 2-0 DL’s- Kampong 0-2
Salland- Kampong 0-2 DL’s- HCC 2 0-2
DL’-s-Salland 0-2 Kampong – HCC 2 2-0
19 maart, Bankrashal DL’s, HCC 2 vrij Salland-Olympia 2-0 Kampong-Mop 2-0
Kampong-Salland 2-0 Mop- Olympia 0-2
Kampong- Olympia 2-0 Salland- Mop 2-0
Olympia-Salland 0-2 Mop- Kampong 0-2
2 april, Bankrashal Alle teams spelen Mop- Olympia 0-2 HCC 2-DL’s 2-0
Mop-Salland 0-2 Kampong -DL’s 2-0
HCC 2-Salland 0-2 Olympia – Kampong 0-2
9 april, De Veur Salland, Kampong vrij DL’s- Mop 0-2 HCC 2- Olympia UITSLAG?
DL’s- Olympia 0-2 HCC 2- Mop 0-2
Mop -DL’s 2-0 Olympia – HCC 2 UITSLAG?
Olympia – DL’s 2-0 Mop – HCC 2 0-2

Alle uitslagen dienen uiterlijk 12 april doorgegeven te zijn aan de competitieleider, marike.dickmann@kncb.nl. Zonder uitslagen kan geen aanspraak worden gemaakt op een finale plaats.

Team Aantal gespeelde wedstrijden punten
Kampong 10 20
Salland 10 16
Mop 10 6
Olympia 8 8
Dutch Lionesses 10 0
HCC 2 8 6

Wedstrijdprogramma U15 Indoor Competitie 2017

Kosten deelname: Inschrijving deelname geldt voor de gehele duur van de indoor competitie, per leeftijdscategorie per team: € 180

Poule-indelingen: 6 teams

Let Op: Inhalen of verschuiven niet mogelijk

Uitslagen dienen uiterlijk dinsdag volgend op de wedstrijd gestuurd te worden naar de competitieleider: marike.dickmann@kncb.nl.

Alle uitslagen dienen uiterlijk 12 april doorgegeven te zijn aan de competitieleider, marike.dickmann@kncb.nl. Zonder uitslagen kan geen aanspraak worden gemaakt op een finale plaats.

Excelsior, VOC, Hermes, VCC, HCC, VRA

Lokatie, data en indelingen

Datum Locatie Tijd Poule
19 maart Margriethal, Schiedam 13-17 uur
26 maart Sporthal Leidschenveen, Den Haag 13-16.30 uur
2 april Margriethal, Schiedam 13-17 uur
9 april Sporthal Leidschenveen, Den Haag 13-16.30 uur
23 april Kennemer Sportcenter, Haarlem 9-13 uur Nrs 1-2-3 FINALE
19 maart, Margriethal HCC, VRA vrij VCC- Hermes 2-0 Excelsior-VOC 2-0
VCC- Excelsior 2-0 Hermes- VOC 2-0
VCC- VOC 2-0 Hermes- Excelsior 0-2
Hermes- VCC 0-2 VOC – Excelsior 0-2
26 maart, Sporthal Leidschenveen Hermes, Excelsior vrij VCC-VRA 2-0 VOC-HCC 2-0
VOC – VCC 0-2 HCC- VRA 0-2
VOC- VRA UITSLAG? VCC- HCC 2-0
VRA- VCC 2-0 HCC -VOC 0-2
2 april, Margriethal VCC, VOC vrij Hermes- HCC 2-0 Excelsior- VRA 2-0
Hermes- VRA 1-1 Excelsior- HCC 2-0
HCC – Hermes 0-2 VRA -Excelsior 2-0
VRA –Hermes 2-0 HCC -Excelsior 0-2
9 april, Sporthal Leidschenveen Alle teams spelen HCC- VRA 2-0 Excelsior -Hermes 0-2
HCC –VCC 0-2 VOC -Hermes 0-2
Excelsior –VCC 0-2 VRA-VOC UITSLAG?

Alle uitslagen dienen uiterlijk 12 april doorgegeven te zijn aan de competitieleider, marike.dickmann@kncb.nl. Zonder uitslagen kan geen aanspraak worden gemaakt op een finale plaats.

Team Aantal gespeelde wedstrijden Punten
Excelsior 10 12
VCC 10 18
VOC 8 4
Hermes 10 11
VRA 8 9
HCC 10 2

Flamingo Indoor Jeugd Reglement U11-U13-U15

Flamingo Indoor Jeugd Reglement 2017

Flamingo indoor scoreformulier

De Flamingo indoor wedstrijden worden gespeeld met een zachte bal: rode of witte junior incrediball met naad. De ballen zijn te verkrijgen via de webshop van Tim de Leede (www.timdeleedesports.nl) en de webshop van de KNCB (www.kncb.nl/cart/shop/page/2) : incrediball junior wit, flipper.

Flipperball

Comments via Facebook

comments

Check Also

CricketNL Magazine #6 is uit

Lees hieronder het laatste #CricketNL Magazine! Comments via Facebook comments

Programma’s damescompetitie definitief

De programma’s van de Damescompetities zijn bekend. Er wordt gestart met een Twenty20 competitie met een …

Competitieprogramma’s Klasse 2A en 2B

Nadat op 17 maart het wedstrijdprogramma van de Overgangsklasse is bekendgemaakt, zijn nu ook de …

Wedstrijdprogramma Overgangsklasse

Het speelschema voor de Overgangsklasse A en B voor het seizoen 2017 is bekend. De …