Home - Competitie - Wedstrijdprogramma Flamingo Indoor Toernooi 2017

Wedstrijdprogramma Flamingo Indoor Toernooi 2017

Programma Flamingo U11 Indoor Toernooi 2017

Kosten deelname: € 60 per toernooi per team. 

 Schiedam, Margriethal, 12 maart, 9-13 uur

Deelnemers: Excelsior, VOC 1, VCC 1, VCC 2

Wedstrijdschema:

Ronde Veld 1 Veld 2
I VCC 2-VCC 1 VOC 1-Excelsior
II VOC 1-VCC 2 Excelsior-VCC 1
III VCC 2-Excelsior VCC 1-VOC 1
IV Nrs 1-2 Nrs 3-4

Amsterdam, Sporthallen Zuid, 12 maart, 10-14 uur

Deelnemers: Qui Vive,  Kampong, VRA 1, ACC

Wedstrijdschema:

Ronde Veld 1 Veld 2
I Kampong-VRA 1 Qui Vive-ACC  0-2
II Qui Vive-Kampong  0-2 VRA 1-ACC
III Kampong-ACC VRA 1-Qui Vive  0-2
IV Nrs 1-2 3-4 ACC-Qui Vive 2-0

Den Haag (Ypenburg), Sporthal Piet Vink, 26 maart, 10-13 uur

Deelnemers: VCC 3, VOC 2, VRA 2, Quick 1

Wedstrijdschema:

Ronde Veld 1 Veld 2
I VCC 3 – Quick 1 VOC 2 – VRA 2
II VCC 3 – VOC 2 Quick 1 – VRA 2
III VCC 3 – VRA 2 VOC 2 – Quick 1
IV Nrs 1-2 Nrs 3-4

Haarlem, Kennemer Sport Center, 2 april, 9-13 uur

Deelnemers: Qui Vive 2, Dutch Lionesses U11, RW, Bloemendaal

Wedstrijdschema:

Ronde Veld 1 Veld 2
I RW – Bloemendaal Qui Vive 2 – Dutch Lionesses
II Qui Vive 2 – RW Bloemendaal – Dutch Lionesses
III Dutch Lionesses  – RW Bloemendaal – Qui Vive 2
IV Nrs 1-2 Nrs 3-4

Den Haag (Ypenburg), Sporthal Piet Vink, 9 april, 9-13 uur

Deelnemers: Mop, Quick 2, HCC, HBS

Wedstrijdschema:

Ronde Veld 1 Veld 2
I HCC-Quick 2 HBS-Mop
II HBS-HCC Mop-Quick 2
III HCC-Mop Quick 2-HBS
IV Nrs 1-2 Nrs 3-4

Programma Flamingo U13 Indoor Competitie 2017

Kosten deelname: Inschrijving deelname geldt voor de gehele duur van de indoor competitie, per leeftijdscategorie per team: € 180

Poule-indelingen: 6 teams per poule

Let Op: Inhalen of verschuiven niet mogelijk

Uitslagen dienen uiterlijk dinsdag volgend op de wedstrijd gestuurd te worden naar de competitieleider: marike.dickmann@kncb.nl.

U13 Indoor Competities

Poule A: Excelsior 1, VOC, Hermes, HBS, HCC 1, Olympia

Poule B:  Qui Vive, Kampong, VCC, Excelsior 2, RW, ACC

Lokatie, data en indelingen

Datum Locatie Tijd Poule
19 maart Margriethal, Schiedam 9-13 uur A
26 maart Sporthal Leidschenveen, Den Haag 9-13 uur A
2 april Margriethal, Schiedam 9-13 uur A
9 april Sporthal Leidschenveen, Den Haag 9-13 uur A
5 maart Kennemer Sport Center, Haarlem 9-13 uur B
9 maart Bankrashal, Amstelveen 9-12.30 uur B
2 april Bankrashal, Amstelveen 9-12.30 uur B
9 april Sporthal De Veur, Zoetermeer 9-13 uur B
23 april Kennemer Sport Center, Haarlem 9-13 uur Nrs 1-2 A-B FINALE


Wedstrijdprogramma U13 Poule A:

19 maart, Margriethal HBS en HCC 1 vrij Olympia-Excelsior 1 VOC-Hermes
Olympia- VOC Excelsior 1-Hermes
Olympia-Hermes Excelsior 1- VOC
Excelsior 1-Olympia Hermes- VOC
26 maart, Sporthal Leidschenveen Excelsior 1 en VOC vrij Olympia-HCC 1 Hermes-HBS
Hermes –Olympia HBS- HCC 1
Hermes- HCC 1 Olympia- HBS
HCC 1 –Olympia HBS – Hermes
2 april, Margriethal Olympia en Hermes vrij Excelsior 1- HBS VOC- HCC 1
Excelsior 1- HCC 1 VOC- HBS
HBS –Excelsior 1 HCC 1 -VOC
HCC 1 –Excelsior 1 HBS -VOC
9 april, Sporthal Leidschenveen Alle teams spelen VOC-Olympia HCC 1- Hermes
HBS –Olympia Hermes – Excelsior 1
HBS-HCC 1 VOC –Excelsior 1


Wedstrijdprogramma U13 Poule B:

5 maart, Kennemer Sport Center Excelsior 2 en Kampong vrij RW-VCC 0-2 Qui Vive-ACC 0-2
RW- Qui Vive 2-0 VCC- ACC 2-0
RW- ACC 0-2 VCC- Qui Vive 2-0
VCC -RW 2-0 ACC -Qui Vive 2-0
19 maart, Bankrashal VCC  en Qui Vive vrij RW-Kampong 0-2 ACC-Excelsior 2 2-0
ACC -RW 0-2 Excelsior 2- Kampong 0-2
ACC- Kampong UITSLAG? RW- Excelsior 2 2-0
Kampong -RW 2-0 Excelsior 2-ACC 0-2
2 april, Bankrashal RW en ACC vrij VCC- Excelsior 2 Qui Vive- Kampong
VCC- Kampong Qui Vive- Excelsior 2
Excelsior 2- VCC Kampong-Qui Vive
Kampong – VCC Excelsior 2- Qui Vive
9 april, Sporthal De Veur Alle teams spelen Excelsior 2- Kampong Qui Vive -VCC
Excelsior 2-RW ACC -VCC
Qui Vive -RW Kampong-ACC
Team Aantal wedstrijden gespeeld Punten
RW 8 6
VCC 4 8
Qui Vive 4 0
Excelsior 4 0
Kampong 3 6
 ACC  2  4

Wedstrijdprogramma U13-15 Indoor Competitie 2017

Kosten deelname: Inschrijving deelname geldt voor de gehele duur van de indoor competitie, per leeftijdscategorie per team: € 180

Poule-indelingen: 6 teams

Let Op: Inhalen of verschuiven niet mogelijk

Uitslagen dienen uiterlijk dinsdag volgend op de wedstrijd gestuurd te worden naar de competitieleider: marike.dickmann@kncb.nl.

U13 / U15 Indoor Competitie

Mop , Salland, Kampong, Olympia, HCC 2, Dutch Lionesses

Lokatie, data en indelingen

5 maart Kennemer Sport Center, Haarlem 13-17 uur
19 maart Bankrashal, Amstelveen 12.30-16 uur
2 april Bankrashal, Amstelveen 12.30-16 uur
9 april Sporthal De Veur, Zoetermeer 13-17 uur
23 april Kennemer Sportcenter, Haarlem 9-13 uur Nrs 1-2-3 FINALE
Wedstrijdprogramma U13-U15:

5 maart, Kennemer Sport Center Mop, Olympia vrij Salland-DL’s 2-0 HCC 2-Kampong UITSLAG?
Salland- HCC 2 2-0 DL’s- Kampong

UITSLAG?

Salland- Kampong 0-2 DL’s- HCC 2

UITSLAG?

DL’-s-Salland 0-2 Kampong – HCC 2

UITSLAG?

19 maart, Bankrashal DL’s, HCC 2 vrij Salland-Olympia 2-0 Kampong-Mop 2-0
Kampong-Salland 2-0 Mop- Olympia UITSLAG?
Kampong- Olympia 2-0 Salland- Mop 2-0
Olympia-Salland 0-2 Mop- Kampong 0-2
2 april, Bankrashal Alle teams spelen Mop- Olympia HCC 2-DL’s
Mop-Salland Kampong -DL’s
HCC 2-Salland Olympia – Kampong
9 april, De Veur Salland, Kampong vrij DL’s- Mop HCC 2- Olympia
DL’s- Olympia HCC 2- Mop
Mop -DL’s Olympia – HCC 2
Olympia – DL’s Mop – HCC 2
Team Aantal gespeelde wedstrijden punten
Kampong 5 10
Salland 8 12
Mop 3 0
Olympia 3 0
Dutch Lionesses 2 0
HCC 2 1 0

Wedstrijdprogramma U15 Indoor Competitie 2017

Kosten deelname: Inschrijving deelname geldt voor de gehele duur van de indoor competitie, per leeftijdscategorie per team: € 180

Poule-indelingen: 6 teams

Let Op: Inhalen of verschuiven niet mogelijk

Uitslagen dienen uiterlijk dinsdag volgend op de wedstrijd gestuurd te worden naar de competitieleider: marike.dickmann@kncb.nl.

Excelsior, VOC, Hermes, VCC, HCC, VRA

Lokatie, data en indelingen

Datum Locatie Tijd Poule
19 maart Margriethal, Schiedam 13-17 uur
26 maart Sporthal Leidschenveen, Den Haag 13-16.30 uur
2 april Margriethal, Schiedam 13-17 uur
9 april Sporthal Leidschenveen, Den Haag 13-16.30 uur
23 april Kennemer Sportcenter, Haarlem 9-13 uur Nrs 1-2-3 FINALE
19 maart, Margriethal HCC, VRA vrij VCC- Hermes 2-0 Excelsior-VOC 2-0
VCC- Excelsior 2-0 Hermes- VOC 2-0
VCC- VOC 2-0 Hermes- Excelsior 0-2
Hermes- VCC 0-2 VOC – Excelsior 0-2
26 maart, Sporthal Leidschenveen Hermes, Excelsior vrij VCC-VRA VOC-HCC
VOC – VCC HCC- VRA
VOC- VRA VCC- HCC
VRA- VCC HCC -VOC
2 april, Margriethal VCC, VOC vrij Hermes- HCC Excelsior- VRA
Hermes- VRA Excelsior- HCC
HCC – Hermes VRA -Excelsior
VRA –Hermes HCC -Excelsior
9 april, Sporthal Leidschenveen Alle teams spelen HCC- VRA Excelsior -Hermes
HCC –VCC VOC -Hermes
Excelsior –VCC VRA-VOC
Team Aantal gespeelde wedstrijden Punten
Excelsior 4 6
VCC 4 8
VOC 4 0
Hermes 4 2
VRA
HCC

Flamingo Indoor Jeugd Reglement U11-U13-U15

Flamingo Indoor Jeugd Reglement 2017

Flamingo indoor scoreformulier

De Flamingo indoor wedstrijden worden gespeeld met een zachte bal: rode of witte junior incrediball met naad. De ballen zijn te verkrijgen via de webshop van Tim de Leede (www.timdeleedesports.nl) en de webshop van de KNCB (www.kncb.nl/cart/shop/page/2) : incrediball junior wit, flipper.

Flipperball

Comments via Facebook

comments

Check Also

Alles over het WK damescricket in Engeland

Via onderstaande link kun je alle informatie vinden over het WK Damescricket dat in de …

Score’s zonder Sores

Voor het aanstaande cricketseizoen organiseert de KNCB verschillende cursussen, waaronder een cursus voor scorers. Op …

Ajax winnaar dames indoortoernooi

Bij het indoortoernooi voor de dames in de Margriet-hal in Schiedam op 5 maart is …

Voorbereidingstoernooi bij Sparta

Voormalig international Mudassar Bukhari en Sparta Cricket organiseren, voordat de KNCB-competitie start, een 9-a-side toernooi …