
Vooruitlopend op de Women’s T20 World Cup 2026 in Engeland (juni) komt de wereldbeker naar Nederland. Hij zal te bewonderen zijn in de regio’s Eindhoven, Amsterdam en Den Haag. Bezoekers krijgen de unieke kans om met de trofee op de foto te gaan. Daarnaast worden er diverse laagdrempelige cricketactiviteiten georganiseerd.
Trophy Tour programma (onder voorbehoud):
Maandag 11 mei 2026
We starten met een marketingtour door Rotterdam en Kinderdijk. Vervolgens gaan we door naar de International School Eindhoven (16.00 – 17.00). Aansluitend zijn we van 18:00 tot 20:00 aanwezig bij UCCE voor het verzorgen van clinics.
Dinsdag 12 mei 2026
De marketingtour begint bij NOS. Daarna reizen we door naar Amsterdam voor een aantal fotosessies. We sluiten de dag af bij Qui Vive, waar we van 16:00 tot 21:00 aanwezig zijn voor een open dag met festivalachtige setting.
Woensdag 13 mei 2026
We beginnen bij de British School of The Hague (10.30 – 11.10). Daarna gaan we door naar de International School of The Hague (12.00 – 13.00). Aansluitend volgt een marketingtour door Den Haag, inclusief een bezoek aan het Vredespaleis. Tijdens de SuperSeries-wedstrijd (vrouwen) op VCC (Groene Zoom 20, Den Haag. 16.30 uur) organiseren we daarna laagdrempelige en toegankelijke challenges.