- Home
- Nieuwsoverzicht
- Finales Flamingo Indoortoernooi in Utrecht

In het indoorseizoen 2019 worden de finales van het jaarlijkse Flamingo-Indoortoernooi dit keer niet in Haarlem, maar in Utrecht afgewerkt. En wel in de Sportcampus-hal aan de Maartvlinder.
De nummers 1 en 2 van elke poule hebben zich bij de U11, U13 en U15 geplaatst voor de halve eindstrijd. De poulewinnaars spelen hierin tegen de nummer 2 van de andere poule, en uiteraard kwalificeren de winnaars van deze wedstrijden zich voor de finale. Er is dit jaar ook een wedstrijd om de derde plaats. Zo spelen alle aanwezige teams op de finaledag twee wedstrijden.
Informatie:
- Waar: Sporthal Sportcampus; Maartvlinder 11, 3544 DA Utrecht.
- Datum: zondag 14 april 2019.
- Tijden: van 10.00 tot 15.00 uur. De hal gaat om 09.45 uur open. Wees op tijd, er is geen uitloop in de speeltijden mogelijk!
- Organisatie: Subir Shrestha en Tom Heggelman van de KNCB zijn aanwezig om alles organisatorisch in goede banen te leiden.
- Umpires/scorers: Er zijn officiële umpires aanwezig die de wedstrijden leiden, de verenigingen zorgen zelf voor de scorers.
Lees verder




Laatste nieuws
Van 2 tot en met 14 maart World Cup League2
Het Nederlandse mannenteam speelt WCL2-wedstrijden (50 overs) in Namibië tegen Canada en het gastland. De KNCB doet verslag van dit event op site en socials. Deze wedstrijden zijn belangrijk voor kwalificatie voor het WK in 2027. Van de acht deelnemende teams in deze wereldwijde competitie gaan er vier door naar een mondiaal kwalificatietoernooi, de Global Qualifier.