- Home
- Nieuwsoverzicht
- Gezocht: twee enthousiaste Regionale Development Officers (0,5 fte)
De KNCB gaat op basis van een pilot invulling geven aan een tweetal parttime RDO-functies.
Juist nu veel gezinnen de zomer in Nederland zullen doorbrengen ziet de KNCB mooie kansen om veel kinderen met cricket in aanraking te laten komen. Met verschillende initiatieven en activiteiten in het kader van “de zomer is voor (jeugd)cricket” spelen we samen met de verenigingen zo goed mogelijk in op de bijzondere omstandigheden als gevolg van de Corona maatregelen.
Een mooie uitdaging voor de RDO-ers om samen met de verenigingen tot een goed en duurzaam activiteitenaanbod voor (jeugd)cricket te komen. Verbinding leggen tussen de vereniging(en) en externe partijen zoals (basis-)onderwijs, gemeente, sportverenigingen en eventueel andere partijen, om hiermee een groter draagvlak voor de verenigingen te creëren, zodat dit bijdraagt aan het voortbestaan en de ontwikkeling van de verenigingen en de cricketsport.
Ben jij een verbinder met hart voor (jeugd)cricket, stuur dan uiterlijk voor 26 juni a.s. een korte motivatie met CV naar emil.buijs@kncb.nl.
Het gaat om een pilot van zes maanden met een mogelijke verlenging van zes maanden, waarbij we ernaar streven om al per 1 juli van start te gaan.
Lees verder
Laatste nieuws
Van 2 tot en met 14 maart World Cup League2
Het Nederlandse mannenteam speelt WCL2-wedstrijden (50 overs) in Namibië tegen Canada en het gastland. De KNCB doet verslag van dit event op site en socials. Deze wedstrijden zijn belangrijk voor kwalificatie voor het WK in 2027. Van de acht deelnemende teams in deze wereldwijde competitie gaan er vier door naar een mondiaal kwalificatietoernooi, de Global Qualifier.