- Home
- Nieuwsoverzicht
- Halve centuries Vikram en Barresi leggen basis voor winst Seafarers

Het eerste duel tussen de Seafarers en de Hurricanes is beslist in het voordeel van de Seafarers. Hun 272 runs werden geen moment bedreigd door de Hurricanes (167 all out).
De Seafarers wonnen de toss en gingen batten, waarbij Aryan Dutt bowlde op VRA-teamgenoot Vikram Singh en Ryan Klein op VCC- teamgenoot Michael Levitt.
Clayton Floyd forceerde in zijn eerste over een stumpingkans op Levitt; keeper Asad Zulfiqar zal de bal even visueel kwijt zijn geweest.
Mede door het trage outfield was er geen sprake van een snelle start, maar beide batters vonden iets vaker de boundary naarmate de innings vorderde, waaronder een zes van Vikram Singh in de elfde over.
Left arm seamer Ross ter Braak sloeg in zijn eerste over direct toe. Levitt cutte de bal in de handen van Floyd op backward point (43/1).
Singh en Barresi lieten prachtig batten zien. Hun 100-partnership kwam in de 28e over, evenals de halve centuries van beide batsmen. Barresi werd gedropt op 55; het partnership kwam kort daarna alsnog ten einde toen Boissevain Barresi (57) LBW kreeg (152/2). Een over later overkwam Singh (55) hetzelfde op het bowlen van Dutt, foto: LBW, Singh kan het niet geloven.
Scott Edwards (34) en Shariz Ahmad (38) voegden nog eens 55 runs toe voor het vijfde wicket en toen ook Saqib Zulfiqar (33) aanvallend batten liet zien, stond het scorebord op 272/9 na vijftig overs - ruim meer dan de 220 waarop captain Edwards vooraf zei te rekenen. Spinners Aryan Dutt (2-41/10) en Philippe Boissevain (1-22/5) kwamen met prima cijfers van het veld. Ryan Klein onderscheidde zich als fielder met twee vangen en een run out.
Innings Hurricanes
Acht batsmen kenden een ‘start’ - met Max O’Dowd (34) als topscorer- maar de broodnodige hoge score bleef uit.
Shariz Ahmad (in het Topklasseweekend goed voor elf wickets) blonk uit met 3-41. Drom, Vikram en Braat namen ieder twee wickets. De winnende aanvoerder, Edwards, had een topdag met vier vangen.
Lees verder




Laatste nieuws
Van 2 tot en met 14 maart World Cup League2
Het Nederlandse mannenteam speelt WCL2-wedstrijden (50 overs) in Namibië tegen Canada en het gastland. De KNCB doet verslag van dit event op site en socials. Deze wedstrijden zijn belangrijk voor kwalificatie voor het WK in 2027. Van de acht deelnemende teams in deze wereldwijde competitie gaan er vier door naar een mondiaal kwalificatietoernooi, de Global Qualifier.