- Home
- Nieuwsoverzicht
- Oranje ook in T20I beter dan Canada

Het Nederlandse mannenteam heeft de eerste T20 tegen Canada gewonnen. Kyle Klein (drie wickets) ging voorop in de aanval, terwijl Michael Levitt en Vikram Singh belangrijk waren bij het antwoord op 152 Canadese runs.
Als first change ging Kyle Klein (3-31) door de top order als een heet mes door de boter. Op 58/4 leek Oranje op rozen te zitten. Met een ongeslagen partnership van 72 brachten Nicholas Kirton (69 not out) en Ravinderpal Singh (39 not out van achttien ballen, met vier zessen) Canada (152/5) terug in de wedstrijd.
Innings Nederland
Michael Levitt en Max O’Dowd (23) gaven Nederland een fantastische start (60/1/7.1). Levitt en de zeer snel scorende Vikram Singh (52 van 21 ballen) bereikten beiden hun halve century. Hoewel Nederland vijf wickets verloor, werd de target al na 16.1 overs bereikt. Openingsbatsman Levitt bleef met 62 not out.
Lees verder




Laatste nieuws
Van 2 tot en met 14 maart World Cup League2
Het Nederlandse mannenteam speelt WCL2-wedstrijden (50 overs) in Namibië tegen Canada en het gastland. De KNCB doet verslag van dit event op site en socials. Deze wedstrijden zijn belangrijk voor kwalificatie voor het WK in 2027. Van de acht deelnemende teams in deze wereldwijde competitie gaan er vier door naar een mondiaal kwalificatietoernooi, de Global Qualifier.