- Home
- Nieuwsoverzicht
- Vrouwenselecties bekend voor T20I’s en T10’s tegen Ierland en Jersey

Bondscoach Shane Deitz heeft zijn selecties bekendgemaakt van de teams die drie T20I’s gaan spelen tegen Ierland en Jersey, en drie T10’s tegen Jersey. Alle wedstrijden worden gelivestreamd door European Cricket Network.
Deitz: "Na onze geweldige serie tegen Thailand en Schotland hebben we momentum gecreëerd om volgende week tegen Ierland te spelen. Ierland, dat tiende staat op de wereldranglijst en net heeft deelgenomen aan een WK, is een topteam is en een geweldige uitdaging voor ons, maar we zijn heel goed voorbereid om het tegen hen op te nemen.”
“We hebben een paar nieuwe gezichten uit de U19-selectie van vorig jaar die hard hebben getraind en ons nieuwe energie en enthousiasme zullen geven. Ook voor de toekomst creëren we wat kwaliteitsdiepte in onze ploeg, wat essentieel is voor het creëren van een team van wereldklasse. We nemen het dan op tegen Jersey, een jong getalenteerd team dat we nog niet eerder hebben gezien, maar dat ons een uitstekende voorbereiding zal bieden op onze WK-kwalificatiewedstrijden in Spanje in september."
Women's T20I Series | Netherlands vs Ierland | VRA
14, 16 & 17 August | Alle wedstrijden beginnen om 14.00
Women's T20I Series | Netherlands vs Jersey | Kampong
24 August (11.00 & 15.00) & 25 August (11.00)
- Heather Siegers (captain)
- Robine Rijke
- Hannah Landheer
- Phebe Molkenboer
- Eva Lynch
- Iris Zwilling
- Babette de Leede (wk)
- Caroline de Lange
- Frédérique Overdijk
- Isabel van der Woning
- Mikkie Zwilling
- Merel Dekeling
- Carlijn van Koolwijk
- Fenna Vermeire
For the Women's T10I Series | Netherlands vs Jersey
Hiervoor is een jong team geselecteerd dat onder leiding staat van Iris Zwilling.
Kampong | 22 August (14.30, 16.30 en 19.00)
- Iris Zwilling (captain)
- Fenna Vermeire
- Robyn van Oosterom
- Robin Schmidt
- Hannah Landheer
- Myrthe van den Raad
- Carlijn van Koolwijk
- Jolien van Vliet (wk)
- Sanya Khurana
- Isabel van der Woning
- Mikkie Zwilling
- Merel Dekeling
- Donna Polet
Lees verder




Laatste nieuws
Van 2 tot en met 14 maart World Cup League2
Het Nederlandse mannenteam speelt WCL2-wedstrijden (50 overs) in Namibië tegen Canada en het gastland. De KNCB doet verslag van dit event op site en socials. Deze wedstrijden zijn belangrijk voor kwalificatie voor het WK in 2027. Van de acht deelnemende teams in deze wereldwijde competitie gaan er vier door naar een mondiaal kwalificatietoernooi, de Global Qualifier.