- Home
- Nieuwsoverzicht
- Vrouwenteam speelt vijf oefenwedstrijden als voorbereiding op WK-kwalificatie

Als voorbereiding op de ICC Women’s T20 World Cup Qualifier speelt het Nederlandse vrouwenteam medio april vijf warm-upwedstrijden in Abu Dhabi. Tegenstanders zijn de Verenigde Arabische Emiraten, Schotland, de Verenigde Staten, Sri Lanka en Thailand.
In de selectie neemt Myrthe van den Raad tijdens de Quadrangular de plaats in van Sterre Kalis, die nog niet beschikbaar is.
Selectie:
Heather Siegers (captain)
Babette de Leede (wk)
Carlijn van Koolwijk
Caroline de Lange
Eva Lynch
Frédérique Overdijk
Hannah Landheer
Iris Zwilling
Jolien van Vliet
Merel Dekeling
Myrthe van den Raad
Phebe Molkenboer
Robine Rijke
Sanya Khurana
Silver Siegers
Fixtures Netherlands
16th April vs UAE (Zayed Cricket Stadium)
17th April vs Scotland (Zayed Cricket Stadium)
19th April vs USA (Tolerance Oval)
21st April vs Sri Lanka
23rd April vs Thailand
Voor meer informatie:
Patrick de Leede, Media & Communications Manager, +31 (0)62546995, patrick.de.leede@kncb.nl
Lees verder




Laatste nieuws
Van 2 tot en met 14 maart World Cup League2
Het Nederlandse mannenteam speelt WCL2-wedstrijden (50 overs) in Namibië tegen Canada en het gastland. De KNCB doet verslag van dit event op site en socials. Deze wedstrijden zijn belangrijk voor kwalificatie voor het WK in 2027. Van de acht deelnemende teams in deze wereldwijde competitie gaan er vier door naar een mondiaal kwalificatietoernooi, de Global Qualifier.