Home - Competitie - Wedstrijdprogramma Indoor Cricket

Wedstrijdprogramma Indoor Cricket

Kosten: € 210 per team per competitie | Format: 6 aside |

Inschrijving is voor de gehele duur van de competitie (3 van de 4 speeldagen).

Data: Zondagen van 14 oktober tot en met 25 november.

Herfstvakantie: 14-21 / 21-27 oktober

U11

Poule Datum Locatie Plaats Tijd
A 14 okt Sporthal Piet Vink Den Haag 10-14
A 11 nov Sporthal Margriet Schiedam 10-14
A 18 nov Sporthal Margriet Schiedam 10-14
A 25 nov Sporthal Piet Vink Den Haag 10-14

U13

Poule Datum Locatie Plaats Tijd
A 14 okt Sporthal Houtrust Den Haag 12-16
A 11 nov Sporthal Margriet Schiedam 14-18
A 18 nov Sporthal Margriet Schiedam 14-18
A 25 nov Sporthal Houtrust Den Haag 10-14

Wedstrijdschema U11: VOC, VCC, HBS, Quick, Qui Vive, ACC

I: 14 oktober, Sporthal Piet Vink, Den Haag (ACC en VOC vrij) 

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
10.00-11.00 1 Quick – Qui Vive VCC – HBS 0-2
11.00-12.00 2 Quick – VCC Qui Vive – HBS 0-2
12.00-13.00 3 Quick – HBS 0-2 Qui Vive – VCC
13.00-14.00 4 Qui Vive – Quick VCC – HBS 0-2

II: 11 november, Sporthal Margriet, Schiedam (Qui Vive en VCC vrij) 

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
10.00-11.00 1 Quick – ACC HBS – VOC
11.00-12.00 2 HBS – Quick VOC – ACC
12.00-13.00 3 HBS – ACC Quick – VOC
13.00-14.00 4 ACC  – Quick VOC – HBS

III: 18 november, Sporthal Margriet, Schiedam (Quick en HBS vrij)

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
10.00-11.00 1 Qui Vive – VOC VCC – ACC
11.00-12.00 2 Qui Vive – ACC VCC – VOC
12.00-13.00 3 VOC – Qui Vive ACC  – VCC
13.00-14.00 4 ACC – Qui Vive VOC  – VCC

IV: 25 november, Sporthal Piet Vink, Den Haag (alle teams spelen)

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
10.00-11.00 1 VOC – ACC VCC-Qui Vive
11.00-12.00 2 VOC – Quick HBS – Qui Vive
12.00-13.00 3 VCC  – Quick ACC  – HBS
13.00-14.00 4 Nrs 1-2 Nrs 3-4

Stand U11

Team    Gespeeld Punten Opmerkingen
HBS 4 8
VCC 2 0
Qui Vive 1 0
Quick 1 0
ACC 0 0
VOC 0 0

Wedstrijdschema U13: VCC, Quick, Qui Vive, Ajax, Excelsior, VOC

I: 14 oktober, Sporthal Houtrust, Den Haag (Excelsior en VOC vrij)

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
12.00-13.00 1 VCC – Quick 0-2 Qui Vive – Ajax
13.00-14.00 2 VCC – Qui Vive Quick – Ajax 0-2
14.00-15.00 3 VCC – Ajax Quick – Qui Vive 0-2
15.00-16.00 4 Quick – VCC 0-2 Qui Vive – Ajax

II: 11 november, Sporthal Margriet, Schiedam (Quick en Qui Vive vrij)

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
14.00-15.00 1 VCC – Excelsior Ajax – VOC
15.00-16.00 2 Ajax – VCC VOC – Excelsior
16.00-17.00 3 Ajax – Excelsior VCC – VOC
17.00-18.00 4 Excelsior  – VCC VOC – Ajax

III: 18 november, Sporthal Margriet, Schiedam (VCC en Ajax vrij)

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
14.00-15.00 1 Quick – VOC Qui Vive – Excelsior
15.00-16.00 2 Quick- Excelsior Qui Vive – VOC
16.00-17.00 3 VOC – Quick Excelsior – Qui Vive
17.00-18.00 4 Excelsior – Quick VOC  – Qui Vive

IV: 25 november, Sporthal Houtrust, Den Haag (alle teams spelen)

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
10.00-11.00 1 VOC – Excelsior Qui Vive- Quick
11.00-12.00 2 VOC – VCC Ajax – Quick
12.00-13.00 3 Qui Vive  – VCC Excelsior  – Ajax
13.00-14.00 4 Nrs 1-2 Nrs 3-4

Stand U13

Team    Gespeeld Punten Opmerkingen
Excelsior 0 0
VCC 2 2
Qui Vive 1 2
Quick 4 2
Ajax 1 2
VOC 0 0

U11

Format: 6 aside | Kosten: € 60 per team per toernooi

Stuur volledig ingevulde wedstrijdformulieren per email naar de KNCB competitieleider: Marike Dickmann, marike.dickmann@kncb.nl.

U11- 11 maart, Sporthal Piet Vink, Den Haag, 9.00-13.00 uur

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
9.00-10.00 1 VCC-Qui Vive Kampong-Bl’daal  2-0
10.00-11.00 2 Qui Vive-Bl’daal VCC-Kampong  2-0
11.00-12.00 3 VCC-Bl’daal Qui Vive-Kampong  0-2
12.00-13.00 4 Nrs 1-2

VCC- Kampong

 2-0 Nrs 3-4

U11- 18 maart, Margriethal, Schiedam, 9.00-13.00 uur

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
9.00-10.00 1 HBS-VOC Hermes-HCC
10.00-11.00 2 VOC-HCC HBS-Hermes
11.00-12.00 3 HBS-HCC VOC-Hermes  2-0
12.00-13.00 4 Nrs 1-2 Nrs 3-4
 Hermes-VOC: 2-0

U11- 25 maart, Sporthal Piet Vink, Den Haag, 9.00-13.00 uur

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
9.00-10.00 1 Mop-HCC Quick 1-Quick 2
10.00-11.00 2 HCC-Quick 2 Mop-Quick 1
11.00-12.00 3 Mop-Quick 2 HCC-Quick 1
12.00-13.00 4 Nrs 1-2 Nrs 3-4

U11- 8 april, Nieuwe Bankrashal, Amstelveen, 13.00-17.00 uur

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
13.00-14.00 1 Bl’daal-Qui Vive RW-ACC
14.00-15.00 2 Qui Vive-ACC Bl’daal-RW
15.00-16.00 3 Bl’daal-ACC Qui Vive-RW
16.00-17.00 4 Nrs 1-2 Nrs 3-4

U13

Kosten: € 180 per team per competitie | Format: 6 aside |

Inschrijving is voor de gehele duur van de competitie (3 van de 4 speeldagen), finale gratis.

Poule Datum Locatie Plaats Tijd Deelnemers
A 11 maart Margriet Schiedam  9-13 HBS, VOC, HCC, Excelsior, VCC, Kampong 2
A 18 maart Piet Vink Den Haag  12-16
A 25 maart Margriet Schiedam  9-13
A 8 april Leidschenveen Den Haag  9-13
B 11 maart Nieuwe Bankras Amstelveen  13-17 Qui Vive, Kampong 1, Bloemendaal, ACC, Ajax, Lionesses
B 18 maart Galgenwaard Utrecht  9-13
B 25 maart Nieuwe Bankras Amstelveen 13-17
B 8 april SKWA Hoofddorp  9-13
A/B  15 april Kennemer Sport Center Haarlem  9-13 finale Top 2 beide poules

SKWA: Sportcomplex Koning Willem Alexander, Bennebroekerweg 800, 2134 AB Hoofddorp.

Stand U13

Finale programma Kennemer Sport Center, Haarlem, 15 april

A/B U13  U15
ronde 1 9.00-10.00 A2/B1 VCC-Qui Vive   Olympia-VCC
ronde 2 10.00-11.00 A1/B2 Kampong-Ajax   Mop-Kampong
ronde 3 11.00-12.00 verliezers ronde 1-2  verliezers ronde 1-2
ronde 4 12.00-13.00 winnaars ronde 1-2  winnaars ronde 1-2
Team aantal wedstrijden aantal punten Stand
A. HCC  10 8 4
A. VOC  10 12* 3
A. Exc  10 0 6
A. HBS  10 8 4
A. Kampong  10 20 1
A. VCC  10 12* 2
B. Qui Vive 10 16  1
B. Ajax 10 12  2
B. Bloemendaal 10 8  4
B. Lionesses 10 10  3
B. Kampong 9 6  5
B. ACC 9 6  5

*VCC en VOC beide teams 12 punten. Onderling resultaat 1-1. VCC gaat door naar de finale op basis van runrate: runrate VCC= +6 (175 -169); Runrate VOC= -6 (169-175).

Wedstrijdschema U13

Let Op: wedstrijden kunnen niet geruild, verplaatst of ingehaald worden. Resultaten zijn pas geldig indien een volledig ingevuld wedstrijdformulier is ingeleverd bij de KNCB competitieleider: Marike Dickmann, marike.dickmann@kncb.nl. Stuur resultaten uiterlijk 1 dag na afloop van de wedstrijd in. Resultaten die na dinsdag 10 april worden ingeleverd bij de KNCB competitieleider, worden niet meer meegenomen in het eindresultaat. Het team verliest in dat geval aanspraak op een plaats in de finale.

U13 A- 11 maart, Margriethal, Schiedam, 9.00-13.00 uur

(Kampong 2 en VCC vrij)

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
9.00-10.00 1 HCC – VOC  2-0 Excelsior – HBS  0-2
10.00-11.00 2 HCC – Excelsior  2-0 VOC – HBS  2-0
11.00-12.00 3 HCC – HBS  2-0 VOC – Excelsior  2-0
12.00-13.00 4 VOC – HCC  2-0 Excelsior – HBS  0-2

U13 A – 18 maart, Sporthal Piet Vink, Den Haag, 12.00-16.00 uur

(Excelsior en VOC vrij)

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
12.00-13.00 1 HCC – Kampong 2  0-2 HBS – VCC  0-2
13.00-14.00 2 HBS – HCC  2-0 VCC – Kampong 2  0-2
14.00-15.00 3 HBS – Kampong 2  0-2 HCC – VCC  0-2
15.00-16.00 4 Kampong 2 – HCC  2-0 VCC – HBS  0-2

U13 A- 25 maart, Margriethal, Schiedam, 9.00-13.00 uur

(HCC en HBS vrij)

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
9.00-10.00 1 VOC – VCC  0-2 Excelsior – Kampong 2  0-2
10.00-11.00 2 VOC – Kampong 2  0-2 Excelsior – VCC  0-2
11.00-12.00 3 VCC – VOC  0-2 Kampong 2 – Excelsior  2-0
12.00-13.00 4 Kampong 2 – VOC  2-0 VCC  – Excelsior  2-0

U13 A- 8 april, Sporthal Leidschenveen, Den Haag, 9.00-13.00 uur

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
9.00-10.00 1 VCC – Kampong 2  0-2 Excelsior-VOC  0-2
10.00-11.00 2 VCC – HCC  2-0 HBS – VOC  0-2
11.00-12.00 3 Excelsior  – HCC  0-2 Kampong 2 – HBS  2-0
12.00-13.00 4

U13 B- 11 maart, Nieuwe Bankrashal, Amstelveen, 13.00-17.00 uur

(Kampong 1 en ACC vrij)

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
13.00-14.00 1 Qui Vive – Ajax  2-0 Bl’daal – Lionesses  0-2
14.00-15.00 2 Qui Vive – Bl’daal  2-0 Ajax – Lionesses  2-0
15.00-16.00 3 Qui Vive – Lionesses  0-2 Ajax- Bl’daal  2-0
16.00-17.00 4 Ajax – Qui Vive  0-2 Lionesses- Bl’daal  2-0

U13 B – 18 maart, Galgenwaard, Utrecht, 9.00-13.00 uur

(Qui Vive en Lionesses vrij)

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
9.00-10.00 1 Ajax – Kampong 1  0-2 Bl’daal – ACC  2-0
10.00-11.00 2 Ajax – ACC  2-0 Bl’daal – Kampong 1  0-2
11.00-12.00 3 Kampong 1 – Ajax  0-2 ACC – Bl’daal  0-2
12.00-13.00 4 ACC – Ajax  0-2 Kampong 1 – Bl’daal  0-2
 ACC niet aanwezig, winst naar tegenstamder

U13 B- 25 maart, Nieuwe Bankrashal, Amstelveen, 13.00-17.00 uur

(Ajax en Bloemendaal vrij)

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
13.00-14.00 1 Qui Vive – ACC  2-0 Lionesses -Kampong 1  2-0
14.00-15.00 2 Lionesses – Qui Vive  0-2 Kampong 1 – ACC  0-2
15.00-16.00 3 Lionesses – ACC  2-0 Qui Vive – Kampong 1  2-0
16.00-17.00 4 ACC – Qui Vive  2-0 Kampong 1 – Lionesses  2-0

U13 B- 8 april, Sporthal Koning Willem Alexander, Hoofddorp, 9.00-13.00 uur

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
9.00-10.00 1 Kampong 1 – ACC Lionesses – Ajax  0-2
10.00-11.00 2 Kampong 1 – Qui Vive  0-2 Bl’daal – Ajax  2-0
11.00-12.00 3 Bl’daal – Qui Vive  -02 ACC – Lionesses  2-0
12.00-13.00 4

U15

Kosten: € 180 per team per competitie | Format: 6 aside.

Inschrijving is voor de gehele duur van de competitie (3 van de 4 speeldagen), finale gratis.

Poule Datum Locatie Plaats Tijd Deelnemers
A 11 maart Margriet Schiedam  13-17 Hermes, Olympia, Excelsior Jongens, Excelsior Meisjes, VOC, Mop
A 18 maart Houtrust Den Haag  14-18
A 25 maart Margriet Schiedam 13-17
A 8 april Leidschenveen Den Haag 13-17
B 11 maart  SKWA*  Hoofddorp  13-17 Rood & Wit, Qui Vive, Lionesses, Bloemendaal, Kampong, VCC
B 18 maart De Estafette  Nieuw Vennep  13-17
B 25 maart  Sporthallen Zuid  Amsterdam  13-17
B 8 april  SKWA  Hoofddorp  13-17
A/B 15 april Kennemer Sport Center Haarlem 9-13 Finale Top 2 beide poules

*SKWA: Sportcomplex Koning Willem Alexander, Bennebroekerweg 800, 2134 AB Hoofddorp.

Stand U15

Finale programma Kennemer Sport Center, Haarlem, 15 april

A/B U13  U15
ronde 1 9.00-10.00 A2/B1 VCC-Qui Vive   Olympia-VCC
ronde 2 10.00-11.00 A1/B2 Kampong-Ajax   Mop-Kampong
ronde 3 11.00-12.00 verliezers ronde 1-2  verliezers ronde 1-2
ronde 4 12.00-13.00 winnaars ronde 1-2  winnaars ronde 1-2
Team aantal wedstrijden aantal punten Stand
A. Hermes  10  4 6
A. Olympia  10  14 2
A. Exc J.  10  8 4
A. Exc M. 10  6 5
A. VOC  10  12 3
A. Mop  10  16 1
B. RW  10  9  4
B. Qui Vive  10  3  6
B. Lionesses  10  4  5
B. Bloemendaal  10  10  3
B. Kampong  10  14  2
B. VCC  10  20  1

Wedstrijdschema U15

Resultaten zijn pas geldig indien een volledig ingevuld wedstrijdformulier is ingeleverd bij de KNCB competitieleider: Marike Dickmann, marike.dickmann@kncb.nl. Stuur resultaten uiterlijk 1 dag na afloop van de wedstrijd in. Resultaten die na dinsdag 10 april worden ingeleverd bij de KNCB competitieleider, worden niet meer meegenomen in het eindresultaat. Het team verliest in dat geval aanspraak op een plaats in de finale.

Let Op: wedstrijden kunnen niet geruild, verplaatst of ingehaald worden.

U15 A- 11 maart, Sporthal Margriet, Schiedam, 13.00-17.00 uur

(Excelsior Meisjes en VOC vrij)

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
13.00-14.00 1 Mop – Excelsior J  2-0 Hermes – Olympia  0-2
14.00-15.00 2 Mop – Hermes  2-0 Excelsior J -Olympia  0-2
15.00-16.00 3 Mop – Olympia  0-2 Excelsior J – Hermes  2-0
16.00-17.00 4 Excelsior J – Mop  0-2 Olympia – Hermes  0-2

U15 A – 18 maart, Sporthal Houtrust, Den Haag, 14.00-18.00 uur

(Excelsior Jongens en Hermes vrij)

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
14.00-15.00 1 Mop-VOC  2-0 Olympia- Excelsior M  2-0
15.00-16.00 2 Olympia-Mop  0-2 Excelsior M -VOC  2-0
16.00-17.00 3 Olympia-VOC  0-2 Mop- Excelsior M  2-0
17.00-18.00 4 VOC-Mop  2-0 Excelsior M -Olympia  0-2

U15 A- 25 maart, Margriethal, Schiedam, 13.00-17.00 uur

(Mop en Olympia vrij)

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
13.00-14.00 1 Excelsior J- Excelsior M  2-0 Hermes-VOC  0-2
14.00-15.00 2 Excelsior J-VOC  0-2 Hermes- Excelsior M  2-0
15.00-16.00 3 Excelsior M -Excelsior J  0-2 VOC- Hermes  2-0
16.00-17.00 4 VOC-Excelsior J  2-0 Excelsior M – Hermes  2-0

U15 A- 8 april, Sporthal Leidschenveen, Den Haag, 13.00-17.00 uur

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
13.00-14.00 1 Excelsior M -VOC  2-0 Hermes-Excelsior J  0-2
14.00-15.00 2 Excelsior M-Mop  0-2 Olympia -Excelsior J  2-0
15.00-16.00 3 Hermes-Mop  0-2 VOC-Olympia  0-2
16.00-17.00 4
 VOC zegt af

U15 B- 11 maart, Sporthal Koning Willem Alexander, Hoofddorp, 13.00-17.00 uur

(Rood & Wit en Kampong vrij)

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
13.00-14.00 1 VCC – Bl’daal  2-0 Qui Vive -Lionesses  0-2
14.00-15.00 2 VCC – Qui Vive  2-0 Bl’daal – Lionesses  2-0
15.00-16.00 3 VCC – Lionesses  2-0 Bl’daal – Qui Vive  2-0
16.00-17.00 4 Bl’daal – VCC  0-2 Lionesses – Qui Vive  0-2

U15 B – 18 maart, Sporthal De Estafette, Nieuw Vennep, 13.00-17.00 uur

(Bloemendaal en Qui Vive vrij)

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
13.00-14.00 1 VCC- Kampong  2-0 Lionesses -RW  0-2
14.00-15.00 2 Lionesses – VCC  0-2 RW – Kampong  0-2
15.00-16.00 3 Lionesses – Kampong  0-2 VCC – RW  2-0
16.00-17.00 4  Kampong -VCC  0-2 RW – Lionesses  0-2

U15 B- 25 maart, Sporthallen Zuid, Amsterdam, 13.00-17.00 uur

(VCC en Lionesses vrij)

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
13.00-14.00 1 Bl’daal – RW  2-0 Qui Vive – Kampong  0-2
14.00-15.00 2 Bl’daal – Kampong  0-2 Qui Vive – RW  0-2
15.00-16.00 3 RW – Bl’daal  2-0 Kampong – Qui Vive  2-0
16.00-17.00 4 Kampong – Bl’daal  2-0 RW – Qui Vive  1-1

U15 B- 8 april, Sporthal Koning Willem Alexander, Hoofddorp, 13.00-17.00 uur

Tijd Ronde Veld 1 Uitslag Veld 2 Uitslag
13.00-14.00 1 RW – Kampong  2-0 Qui Vive – Bl’daal  0-2
14.00-15.00 2 RW – VCC  0-2 Lionesses – Bl’daal  0-2
15.00-16.00 3 Qui Vive – VCC  0-2 Kampong- Lionesses  2-0
16.00-17.00 4

Programma Flamingo U11 Indoor Toernooi 2017

 Schiedam, Margriethal, 12 maart, 9-13 uur

Deelnemers: Excelsior, VOC 1, VCC 1, VCC 2

Wedstrijdschema:

Ronde Veld 1 Veld 2
I VCC 2-VCC 1 2-0 VOC 1-Excelsior 0-2
II VOC 1-VCC 2 0-2 Excelsior-VCC 1 0-2
III VCC 2-Excelsior 2-0 VCC 1-VOC 1 2-0
IV Nrs 1-2 VCC1-VCC 2  0-2 Nrs 3-4  VOC-Excelsior 0-2
VCC 2 wint het toernooi

Amsterdam, Sporthallen Zuid, 12 maart, 10-14 uur

Deelnemers: Qui Vive,  Kampong, VRA 1, ACC

Wedstrijdschema:

Ronde Veld 1 Veld 2
I Kampong-VRA 1 2-0 Qui Vive-ACC  0-2
II Qui Vive-Kampong  0-2 VRA 1-ACC 2-0
III Kampong-ACC 2-0 VRA 1-Qui Vive  0-2
IV Nrs 1-2 Kampong-VRA 2-0 3-4 ACC-Qui Vive 2-0
Kampong wint het toernooi

Den Haag (Ypenburg), Sporthal Piet Vink, 26 maart, 10-13 uur

Deelnemers: VCC 3, VOC 2, VRA 2, Quick 1

Wedstrijdschema:

Ronde Veld 1 Veld 2
I VCC 3 – Quick 1 VOC 2 – VRA 2
II VCC 3 – VOC 2 Quick 1 – VRA 2
III VCC 3 – VRA 2 VOC 2 – Quick 1
IV Nrs 1-2 Nrs 3-4

Haarlem, Kennemer Sport Center, 2 april, 9-13 uur

Deelnemers: Qui Vive 2, Dutch Lionesses U11, RW, Bloemendaal

Wedstrijdschema:

Ronde Veld 1 Veld 2
I RW – Bloemendaal Qui Vive 2 – Dutch Lionesses 2-0
II Qui Vive 2 – RW 2-0 Bloemendaal – Dutch Lionesses
III Dutch Lionesses  – RW Bloemendaal – Qui Vive 2 0-2
IV Nrs 1-2 Nrs 3-4

Den Haag (Ypenburg), Sporthal Piet Vink, 9 april, 9-13 uur

Deelnemers: Mop, Quick 2, HCC, HBS

Wedstrijdschema:

Ronde Veld 1 Veld 2
I HCC-Quick 2 2-0 HBS-Mop 2-0
II HBS-HCC 0-2 Mop-Quick 2 0-2
III HCC-Mop 2-0 Quick 2-HBS 0-2
IV Nrs 1-2 HCC-HBS 2-0 Nrs 3-4 Quick-Mop 2-0
HCC wint het toernooi

Programma Flamingo U13 Indoor Competitie 2017

Poule A: Excelsior 1, VOC, Hermes, HBS, HCC 1, Olympia

Poule B:  Qui Vive, Kampong, VCC, Excelsior 2, RW, ACC

Wedstrijdprogramma U13 Poule A:

19 maart, Margriethal HBS en HCC 1 vrij Olympia-Excelsior 1 0-2 VOC-Hermes 2-0
Olympia- VOC 2-0 Excelsior 1-Hermes 2-0
Olympia-Hermes 0-2 Excelsior 1- VOC 0-2
Excelsior 1-Olympia 0-2 Hermes- VOC 2-0
26 maart, Sporthal Leidschenveen Excelsior 1 en VOC vrij Olympia-HCC 1 0-2 Hermes-HBS 2-0
Hermes –Olympia 2-0 HBS- HCC 1 0-2
Hermes- HCC 1 2-0 Olympia- HBS 0-2
HCC 1 –Olympia 2-0 HBS – Hermes 0-2
2 april, Margriethal Olympia en Hermes vrij Excelsior 1- HBS 2-0 VOC- HCC 1 2-0
Excelsior 1- HCC 1 2-0 VOC- HBS 0-2
HBS –Excelsior 1 2-0 HCC 1 -VOC 0-2
HCC 1 –Excelsior 1 0-2 HBS -VOC 2-0
9 april, Sporthal Leidschenveen Alle teams spelen VOC-Olympia 2-0 HCC 1- Hermes 2-0
HBS –Olympia 2-0 Hermes – Excelsior 1 2-0
HBS-HCC 1 0-2 VOC –Excelsior 1 0-2

Alle uitslagen dienen uiterlijk 12 april doorgegeven te zijn aan de competitieleider, marike.dickmann@kncb.nl. Zonder uitslagen kan geen aanspraak worden gemaakt op een finale plaats.

Team Aantal wedstrijden gespeeld Punten
Olympia  10  4
Excelsior  10  12
Hermes  10  16
VOC  10  10
HCC 1  10  8
HBS  10  10


Wedstrijdprogramma U13 Poule B:

5 maart, Kennemer Sport Center Excelsior 2 en Kampong vrij RW-VCC 0-2 Qui Vive-ACC 0-2
RW- Qui Vive 2-0 VCC- ACC 2-0
RW- ACC 0-2 VCC- Qui Vive 2-0
VCC -RW 2-0 ACC -Qui Vive 2-0
19 maart, Bankrashal VCC  en Qui Vive vrij RW-Kampong 0-2 ACC-Excelsior 2 2-0
ACC -RW 0-2 Excelsior 2- Kampong 0-2
ACC- Kampong 0-2 RW- Excelsior 2 2-0
Kampong -RW 2-0 Excelsior 2-ACC 0-2
2 april, Bankrashal RW en ACC vrij VCC- Excelsior 2 2-0 Qui Vive- Kampong 0-2
VCC- Kampong 0-2 Qui Vive- Excelsior 2  0-2
Excelsior 2- VCC 0-2 Kampong-Qui Vive 2-0
Kampong – VCC 2-0 Excelsior 2- Qui Vive 2-0
9 april, Sporthal De Veur Alle teams spelen Excelsior 2- Kampong 0-2 Qui Vive -VCC 0-2
Excelsior 2-RW 0-2 ACC -VCC 2-0
Qui Vive -RW 0-2  Kampong-ACC 0-2

Alle uitslagen dienen uiterlijk 12 april doorgegeven te zijn aan de competitieleider, marike.dickmann@kncb.nl. Zonder uitslagen kan geen aanspraak worden gemaakt op een finale plaats.

Team Aantal wedstrijden gespeeld Punten
RW 10 10
VCC 10 14
Qui Vive 10 0
Excelsior 10 4
Kampong 10 18
 ACC 10 14

Wedstrijdprogramma U13-15 Indoor Competitie 2017

Mop , Salland, Kampong, Olympia, HCC 2, Dutch Lionesses

Wedstrijdprogramma U13-U15:

5 maart, Kennemer Sport Center Mop, Olympia vrij Salland-DL’s 2-0 HCC 2-Kampong 0-2
Salland- HCC 2 2-0 DL’s- Kampong 0-2
Salland- Kampong 0-2 DL’s- HCC 2 0-2
DL’-s-Salland 0-2 Kampong – HCC 2 2-0
19 maart, Bankrashal DL’s, HCC 2 vrij Salland-Olympia 2-0 Kampong-Mop 2-0
Kampong-Salland 2-0 Mop- Olympia 0-2
Kampong- Olympia 2-0 Salland- Mop 2-0
Olympia-Salland 0-2 Mop- Kampong 0-2
2 april, Bankrashal Alle teams spelen Mop- Olympia 0-2 HCC 2-DL’s 2-0
Mop-Salland 0-2 Kampong -DL’s 2-0
HCC 2-Salland 0-2 Olympia – Kampong 0-2
9 april, De Veur Salland, Kampong vrij DL’s- Mop 0-2 HCC 2- Olympia UITSLAG?
DL’s- Olympia 0-2 HCC 2- Mop 0-2
Mop -DL’s 2-0 Olympia – HCC 2 UITSLAG?
Olympia – DL’s 2-0 Mop – HCC 2 0-2

Alle uitslagen dienen uiterlijk 12 april doorgegeven te zijn aan de competitieleider, marike.dickmann@kncb.nl. Zonder uitslagen kan geen aanspraak worden gemaakt op een finale plaats.

Team Aantal gespeelde wedstrijden punten
Kampong 10 20
Salland 10 16
Mop 10 6
Olympia 8 8
Dutch Lionesses 10 0
HCC 2 8 6

Wedstrijdprogramma U15 Indoor Competitie 2017

Excelsior, VOC, Hermes, VCC, HCC, VRA

19 maart, Margriethal HCC, VRA vrij VCC- Hermes 2-0 Excelsior-VOC 2-0
VCC- Excelsior 2-0 Hermes- VOC 2-0
VCC- VOC 2-0 Hermes- Excelsior 0-2
Hermes- VCC 0-2 VOC – Excelsior 0-2
26 maart, Sporthal Leidschenveen Hermes, Excelsior vrij VCC-VRA 2-0 VOC-HCC 2-0
VOC – VCC 0-2 HCC- VRA 0-2
VOC- VRA UITSLAG? VCC- HCC 2-0
VRA- VCC 2-0 HCC -VOC 0-2
2 april, Margriethal VCC, VOC vrij Hermes- HCC 2-0 Excelsior- VRA 2-0
Hermes- VRA 1-1 Excelsior- HCC 2-0
HCC – Hermes 0-2 VRA -Excelsior 2-0
VRA –Hermes 2-0 HCC -Excelsior 0-2
9 april, Sporthal Leidschenveen Alle teams spelen HCC- VRA 2-0 Excelsior -Hermes 0-2
HCC –VCC 0-2 VOC -Hermes 0-2
Excelsior –VCC 0-2 VRA-VOC UITSLAG?

Alle uitslagen dienen uiterlijk 12 april doorgegeven te zijn aan de competitieleider, marike.dickmann@kncb.nl. Zonder uitslagen kan geen aanspraak worden gemaakt op een finale plaats.

Team Aantal gespeelde wedstrijden Punten
Excelsior 10 12
VCC 10 18
VOC 8 4
Hermes 10 11
VRA 8 9
HCC 10 2

Flamingo Indoor Jeugd Reglement U11-U13-U15

Jeugd Indoor Competitie 2018

Flamingo indoor scoreformulier

De Flamingo indoor wedstrijden worden gespeeld met een zachte bal: rode of witte junior incrediball met naad. De ballen zijn te verkrijgen via de webshop van Tim de Leede (www.timdeleedesports.nl) en de webshop van de KNCB (www.kncb.nl/cart/shop/page/2) : incrediball junior wit, flipper.

Flipperball

Comments via Facebook

comments

Check Also

CapGemini prolongeert titel bedrijfscricket / CapGemini retains title

Evenals in 2017 heeft het bedrijfscricketteam van CapGemini dit seizoen het kampioenschap in de Bedrijfscricketcompetitie …

VCC verzamelt landskampioenschappen

Op de laatste dag van de KNCB jeugdcompetitie op zondag 9 september vielen de laatste …

Jeugdfinales U13 en U17 op VCC

De finales bij de jeugd in de U13 en UI17 worden komende zondag 9 september …

Foto’s van kampioenen

Er zijn natuurlijk alweer de nodige kampioenen bekend van het cricketseizoen 2018. Hieronder de foto’s …