Home - Competitie - Wedstrijdprogramma Indoor Cricket

Wedstrijdprogramma Indoor Cricket

Flamingo Indoor Toernooi 2019

Kosten: € 210 per team per competitie | Format: 6 aside |

Inschrijving is voor de gehele duur van de competitie (3 van de 4 speeldagen), finale gratis.

Poule U11 A: Excelsior’20, VCC, VOC, Hermes DVS, HBS, HCC

10 maart 2019 U-11 A (Leidschenveen Den Haag)
Veld 1 Veld 2 HCC + HBS = Vrij
10-11 uur Exc vs Hermes VOC vs VCC
11-12 uur Exc vs VCC VOC vs Hermes
12-13 uur Exc vs VOC VCC vs Hermes
13-14 uur Exc vs Hermes VCC vs VOC
17 maart 2019 U-11 A (Margriethal Schiedam)
Veld 1 Veld 2 VCC + Hermes = Vrij
10-11 uur Exc vs HCC VOC vs HBS
11-12 uur Exc vs HBS VOC vs HCC
12-13 uur Exc vs VOC HCC vs HBS
13-14 uur Exc vs HCC VOC vs HBS
24 maart 2019 U-11 A (Leidschenveen Den Haag)
Veld 1 Veld 2 Exc + VOC = Vrij
10-11 uur VCC vs HCC Hermes vs HBS
11-12 uur VCC vs Hermes HCC vs HBS
12-13 uur VCC vs HBS Hermes vs HCC
13-14 uur VCC vs HCC Hermes vs HBS
31 maart 2019 U-11 A (Margriethal Schiedam)
Veld 1 Veld 2 HCC + HBS = ronde 1 vrij
10-11 uur Exc vs VCC VOC vs Hermes
11-12 uur HCC vs VOC Exc vs HBS VCC + Her = ronde 2 vrij
12-13 uur VCC vs HBS Hermes vs HCC Exc + VOC = ronde 3 vrij

Poule U11 B: ACC, ACC (2), Qui Vive, Rood & Wit, Bloemendaal, VRA

10 maart 2019 U-11 B (Jane Addamshal Amstelveen)
Veld 1 Veld 2 Bloemendaal + ACC (2) = Vrij
10-11 uur ACC vs Qui Vive VRA vs R&W
11-12 uur ACC vs R&W VRA vs Qui Vive
12-13 uur ACC vs VRA R&W vs Qui Vive
13-14 uur ACC vs Qui Vive VRA vs R&W
24 maart 2019 U-11 B (James Addamshal Amstelveen)
Veld 1 Veld 2 Qui Vive + Rood & Wit = Vrij
10-11 uur ACC vs Bloemendaal VRA vs ACC (2)
11-12 uur ACC vs ACC (2) VRA vs Bloemendaal
12-13 uur ACC vs VRA ACC (2) vs Bloemendaal
13-14 uur ACC vs Bloemendaal VRA vs ACC (2)
31 maart 2019 U-11 B (SKWA Hoofddorp)
Veld 1 Veld 2 ACC + VRA = Vrij
10-11 uur R&W vs Bloemendaal Qui Vive vs ACC(2)
11-12 uur R&W vs Qui Vive Bloemendaal vs ACC(2)
12-13 uur R&W vs ACC(2) Qui Vive vs Bloemendaal
13-14 uur R&W vs Bloemendaal Qui Vive vs ACC(2)
7 april 2019 U-11 B (SKWA Hoofddorp)
Veld 1 Veld 2 Blom + ACC(2) = ronde 1 vrij
10-11 uur ACC vs R&W VRA vs Qui Vive
11-12 uur VRA vs Bloemendaal ACC vs ACC 2 R&W + Qui Vive = ronde 2 vrij
12-13 uur R&W vs ACC 2 Qui Vive vs Bloemendaal ACC + VRA = ronde 3 vrij

Kosten: € 210 per team per competitie | Format: 6 aside |

Inschrijving is voor de gehele duur van de competitie (3 van de 4 speeldagen), finale gratis.

Poule U13 A: Excelsior’20, VOC, VCC, HCC, HBS

10 maart 2019 U-13 A (Oranjeplein, Den Haag)
Veld 1 Veld 2 HBS = Vrij
14-15 uur Exc vs VOC VCC vs HCC
15-16 uur Exc vs VCC VOC vs HCC
16-17 uur Exc vs HCC VOC vs VCC
17-18 uur VCC vs HCC
17 maart 2019 U-13 A (Margiethal, Schiedam)
Veld 1 Veld 2
14-15 uur VCC vs HBS
15-16 uur Exc vs VCC VOC vs HBS HCC = vrij
16-17 uur Exc vs HBS VOC vs VCC
17-18 uur Exc vs VOC VCC vs HBS
24 maart 2019 U-13 A (Oranjeplein, Den Haag)
Veld 1 Veld 2
14-15 uur Exc vs HBS VOC vs HCC
15-16 uur Exc vs VOC HCC vs HBS VCC = Vrij
16-17 uur Exc vs HCC VOC vs HBS
17-18 uur Exc vs HBS VOC vs HCC
31 maart 2019 U-13 A (Margriethal, Schiedam)
Veld 1 Exc + VOC = vrij!
13-14 uur VCC vs HCC
14-15 uur VCC vs HBS
15-16 uur HCC vs HBS

Poule U13 B: ACC, Qui Vive, Bloemendaal, VCC (2)

10 maart 2019 U-13 B (Jane Addamshal, Amstelveen)
Veld 1 Veld 2
14-15 uur ACC vs Qui Vive Bloemendaal vs VCC (2)
15-16 uur ACC vs Bloemendaal Qui Vive vs VCC(2)
16-17 uur ACC vs VCC(2) Qui Vive vs Bloemendaal
17-18 uur ACC vs Qui Vive Bloemendaal vs VCC (2)
24 maart 2019 U-13 B
iedereen van deze poul is dit weekend vrij
31 maart 2019 U-13 B (Sportcampus, Utrecht)
Veld 1 Veld 2
14-15 uur ACC vs Bloemendaal Qui Vive vs VCC (2)
15-16 uur ACC vsQui Vive Bloemendaal vs VCC(2)
16-17 uur ACC vs VCC (2) Qui Vive vs Bloemendaal
17-18 uur ACC vs Bloemendaal Qui Vive vs VCC (2)
7 april 2019 U-13 B (SKWA, Hoofddorp)
Veld 1 Veld 2
13-14 uur ACC vs VCC(2) Qui Vive vs Bloemendaal
14-15 uur ACC vs Bloemendaal Qui Vive vs VCC(2)
15-16 uur ACC vs Qui Vive Bloemendaal vs VCC(2)
16-17 uur ACC vs VCC(2) Qui Vive vs Bloemendaal

Kosten: € 210 per team per competitie | Format: 6 aside |

Inschrijving is voor de gehele duur van de competitie (3 van de 4 speeldagen), finale gratis.

Poule U15 A: Excelsior’20, Hermes DVS, VOC, VCC, VCC(2), HBS/Olympia

10 maart 2019 U-15 A (Sporthal Groenoord, Schiedam)
Veld 1 Veld 2 VCC(2) + HBS/Olympia = Vrij
14-15 uur Exc vs Hermes VOC vs VCC
15-16 uur Exc vs VCC VOC vs Hermes
16-17 uur Exc vs VOC VCC vs Hermes
17-18 uur Exc vs Hermes VCC vs VOC
17 maart 2019 U-15 A (Oranjeplein, Den Haag)
Veld 1 Veld 2 VCC + Hermes = Vrij
14-15 uur Exc vs VCC(2) VOC vs HBS/Olympia
15-16 uur Exc vs HBS/Olympia VOC vs VCC(2)
16-17 uur Exc vs VOC VCC(2) vs HBS/Olympia
17-18 uur Exc vs VCC(2) VOC vs HBS/Olympia
24 maart 2019 U-15 A (Margriethal Schiedam)
Veld 1 Veld 2 Exc + VOC = Vrij
14-15 uur Hermes vs HBS/Olympia VCC vs VCC(2)
15-16 uur Hermes vs VCC VCC(2) vs HBS/Olympia
16-17 uur Hermes vs VCC(2) VCC vs HBS/Olympia
17-18 uur Hermes vs HBS/Olympia VCC vs VCC(2)
31 maart 2019 U-15 A (Oranjeplein, Den Haag)
Veld 1 Veld 2 VCC(2) + HBS/Olympia = ronde 1 Vrij
14-15 uur Exc vs VCC VOC vs Hermes
15-16 uur Exc vs + HBS/Olympia VCC(2) vs VOC VCC + Hermes = ronde 2 Vrij
16-17 uur Hermes vs VCC(2) VCC vs HBS/Olympia Exc + VCC = ronde 3 vrij

Poule U15 B: Qui Vive, Kampong, Bloemendaal, MOP

10 maart 2019 U-15 B (SKWA, Hoofddorp)
Veld 1
15-16 uur Bloemendaal vs kampong Mop = Vrij
16-17 uur Bloemendaal vs Qui Vive
17-18 uur Kampong vs Qui Vive
18-19 uur Bloemendaal vs Qui Vive
17 maart 2019 U-15 B (Jane Addamshal, Amstelveen)
Veld 1
14-15 uur Qui Vive vs MOP Bloemendaal = Vrij
15-16 uur Qui Vive vs Kampong
16-17 uur Mop vs Kampong
17-18 uur Qui Vive vs Kampong
24 maart 2019 U-15 B (Sportcampus, Utrecht)
Veld 1
14-15 uur Kampong vs MOP Qui Vive = Vrij
15-16 uur Kampong vs Bloemendaal
16-17 uur MOP vs Bloemendaal
17-18 uur Kampong vs MOP
31 maart 2019 U-15 B (Bankrashal, Amstelveen)
Veld 1
14-15 uur MOP vs Bloemendaal Kampong = Vrij
15-16 uur MOP vs Qui Vive
16-17 uur Qui Vive vs Bloemendaal
17-18 uur MOP vs Bloemendaal

Poule A Sporthallen:

  • Sporthal Oranjeplein: Slicherstraat 11, 2515 GE Den Haag
  • Sporthal Leidschenveen: Vaz Diasdreef 20, 2492 JL Den Haag
  • Sporthal Margriet: Nieuwe Damlaan 5, 3119 KA Schiedam
  • Sporthal Groenoord: Pr. Beatrixlaan 4, 3121 JN Schiedam (Dit is het adres van de Basic Fit, als u recht voor de Basic Fit staat, heeft u aan uw linkerhand Sporthal Groenoord.)

Poule B Sporthallen:

  • Sporthal Jane Addams: Jane Addamslaan 11, 1187 DA Amstelveen
  • Sporthal Sportcampus: Maartvlinder 11, 3544 DA Utrecht
  • Sporthal SKWA: Bennebroekerweg 800, 2134 AB Hoofddorp (Sportcomplex Koning Willem-Alexander)
  • Sporthal Nieuwe Bankrashal: Pandora 3, 1183 KK Amstelveen

Flamingo Indoor Jeugd Reglement U11-U13-U15

Jeugd Indoor Competitie 2019

Flamingo indoor scoreformulier

De Flamingo indoor wedstrijden worden gespeeld met een zachte bal: rode of witte junior incrediball met naad. De ballen zijn te verkrijgen via de webshop van Tim de Leede (www.timdeleedesports.nl) en de webshop van de KNCB (www.kncb.nl/cart/shop/page/2) : incrediball junior wit, flipper.

Flipperball

Comments via Facebook

comments

Check Also

Gekleurde kleding

Kleding en Ballen Tijdens de algemene vergadering van de KNCB van 15 december 2018 is de vergadering, op voorspraak …

Competitiezaken

Zoals bekend zal de voetbalcompetitie dit jaar voor het eerst doorlopen tot zeker het derde weekend  …

Flamingo Indoor jeugdtoernooien 2019

Dankzij de steun van CTC De Flamingo’s worden ook dit jaar weer de Flamingo Indoortoernooien …

Nederlandse club in Europese Cricket League

In de zomer van 2019 wordt voor het eerst de ‘European Cricket League’ georganiseerd. Een …